Nabídka pracovních pozic

PilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají golfové turnaje a společensko – sportovní akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!

Fotografie k novince: Nabídka pracovních pozic (1)

Ke všem vypsaným pozicím nabízíme:

  • Zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí
  • Zázemí prosperující a atraktivní společnosti
  • Práci v mladém kolektivu
  • Náležité platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...)
  • Možnost ubytování přímo v resortu

Aktuálně nabízené pozice:

Servírka/ číšník restaurace “Pod Kokšínem“ - nástup červen 2015

Náplň práce:

  • Individuální a profesionální přístup ke klientům resortu a hotelu
  • Kompletní obsluha hostů restaurace
  • Poskytování informací a doporučení ohledně menu
  • Příprava a zajišťování rautů a recepcí
  • Vedení evidence skladových zásob
  • Přijímání rezervací

Požadujeme:

  • Základní znalost anglického jazyka + další světový jazyk výhodou
  • Základní praxi na pozici servírky/ číšníka
  • Zákaznickou orientací a profesionální vystupování
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz)

Výpomoc do restaurace - brigáda - nástup červenec 2015

  • Výpomoc v restauraci, případně v dalších částech provozu
  • Roznos jídel, mytí nádobí, úklid

Požadujeme:

  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost, zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost

V případě zájmu o jakoukoli pozici se neváhejte obrátit na pana Martina Kopčáka - 775 012 892, mkopcak@golf-horehledy.cz.