Vánoční akce

Dárek z Hořehled udělá radost každému a proto vám nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich voucherů. Postačí, když si některý vyberete (nebo si i můžete vymyslet vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a ozvete se Martinu Kopčákovi na email mkopcak@golf-horehledy.cz a nebo telefon 775 012 892. Vytvoření dárkového poukazu je samozřejmostí.

Fotografie k novince: Vánoční akce (1)

Seznámení s golfem - 299 Kč

 • Máte v okolí někoho, kdo golf nehraje? Kdo by si ho chtěl zkusit, ale nechce za něj zatím utrácet horentní sumy? Nabízíme 3 x 55 minut seznámení s golfem. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, putt i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti. A to včetně zapůjčení holí a neomezeného počtu míčků.

Členství v Golf Clubu Hořehledy pro 1 osobu - 10 000 Kč

 • Naprostá cenová bomba! Členství je včetně neomezené hry na rok 2018 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.

Členství v Golf Clubu Hořehledy pro 2 osoby - 15 000 Kč

 • To už je v podstatě zadarmo!Členství je včetně neomezené hry na rok 2018 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.

Členství v Golf Clubu Hořehledy pro rodinu - 20 000 Kč

 • Neomezený počet osob, které prokáží přímý příbuzenský vztah (děti, rodiče, prarodiče). Členství je včetně neomezené hry na rok 2018 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.

Jdu na golf - 990 Kč

 • Další akce na seznámení s golfem, kde jsme se zapojili do projektu pro začínající hráče. Pokud už víte, že vás golf láká, ale pořád si nejste jisti, zda ho budete chtít hrát naplno. Už jste absolvovali třeba i naše Seznámení s golfem, ale ještě nejste připraveni na kurz na “zelenou kartu”. V rámci této akce získáte základní set značkových holí Wilson (putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy, 2 hodinové lekce s trenérem a neomezený počet míčků na tyto lekce.

5 x tréninková lekce - 1 500 Kč

 • Zvýhodněná možnost zdokonalit svou golfovou hru. Zaměříme se na problematiku, která vám dělá potíže a uděláme z vás všestranného golfistu!

Útrata v restauraci Pod Kokšínem

 • Pokud vám chutná naše kuchyně, rádi vám připravíme voucher v libovolné hodnotě, kterým můžete pod stromečkem udělat radost. Za každou 100 Kč na voucheru Vám dáme navíc 10% jako dárek.

5 tréninkových lekcí pro 2 osoby - 1 900 Kč

 • Chodíte hrát s manželem/ manželkou a pořád prohráváte? Vám nefunguje driver a partner se trápí v bunkerech? Dokážeme poradit a jako bonus přidáme psychologickou poradnu partnerské hry!

Kurz na zelenou kartu - 4 500 Kč

 • 12 tréninkových lekcí včetně neomezeného počtu míčků, zapůjčení vybavení, návštěv hřiště během tréninku a závěrečné zkoušky na získání HCP 54.

5 greenfee na hřiště PilsnerGolf Resortu Hořehledy - 2 500 Kč

 • Přenosné, celodenní, na kterýkoli den v týdnu, použitelné v turnajích!

Začínáme s golfem v *** hotelu Pod Kokšínem - 4 200 Kč

 • Chcete si zkusit golf a zároveň příjemně zarelaxovat v srdci Brdských hor? Pro 2 osoby nabízíme přespání na 2 noci včetně polopenze a 6 tréninkových lekcí, v rámci kterých se seznámíte se všemi aspekty golfové hry. A když budete hodně šikovní, vezmeme vás i na hřiště.

Golfový balíček v *** hotelu Pod Kokšínem - 4 100 Kč

 • Chcete hrát golf a neřešit počet fee? Pro 2 osoby nabízíme přespání na 2 noci včetně polopenze a neomezený golf po dobu pobytu (3 dny)!