PURE BIO HCP Tour - konečné výsledky

Je za námi osmadvacet turnajů letošní sezóny, která byla až do posledního turnaje krásně dramatická. Pavel Mach v posledním turnaji nepřipustil žádné drama a došel si pro celkové vítězství a hrací kartu pro rok 2018. Slevu 50% na hrací kartu pro rok 2018 získává za druhé místo Petr Grim a 30% za 3. místo připadne Láďovi Holubovi!

Fotografie k novince: PURE BIO HCP Tour - konečné výsledky (1)

Celkové výsledky celé tour naleznete zde.

Hrajeme každé úterý od 15:30 (ke konci roku pak od 15:00 kvůli stmívání). Startovné je pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje 0,5l vodu a sušenku.

První tři z každého turnaje získávají energy nápoje PURE BIO a zároveň golfové míčky, (1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček).

Vítěze celé tour vyhlašujeme nově v jediné kategorii dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (29 turnajů), ostatní výsledky se škrtají. Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím Longest drive a Nearest to pin, kdy vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci 5 bodů za každý turnaj do celkového hodnocení (i v případě že výsledek nakonec škrtají). Longest drive pro muže a ženy je společný. V případě rovnosti bodů na prvním místě rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny!

A ceny pro celkové vítěze:

  1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2018 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
  2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2018 nebo voucher na 10 her pro nečlena
  3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2018 nebo voucher na 5 her pro nečlena

PURE BIO® energy drink je první BIO energetický nápoj, jehož ingredience pocházejí z ekologického hospodářství. PURE BIO® energy drink se vyrábí v Rakousku z výhradně přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé složky. Je tvořen z alpské minerální vody, třtinového cukru, přírodního kofeinu získávaného přímo z kávových zrn, z pomerančové a mrkvové šťávy. Odlišuje se velmi příjemnou ovocnou chutí a stabilním účinkem. Je vhodným povzbuzením před fyzickou i mentální námahou a pomáhá udržovat koncentraci. PURE BIO® - Ochutnejte rozdíl z přírody!

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!