Hořehledská myš 2017

Nádherné počasí přilákalo 50 golfistů. Navíc se Myš stala prozatím nejúspěšnějším letošním turnajem co do zisku STB bodů.

Fotografie k novince: Hořehledská myš 2017 (1)

Kompletní výsledky naleznete na ČGF.

Na průběžné pořadí Kokšínské tour se může mrknout zde.

Součástí “Kokšínské tour“ jsou tyto turnaje: Hořehledský Drive (23.4.), Prezidentský pohár (21.5.), Hořehledská myš (11.6.), Hořehledský král a královna (6.8.) a Brdský pohár (27.8.). Nabídka kategorií je tak velmi pestrá, na posledním turnaji tradičně vyhlásíme celkové vítěze!

Na sezónu 2017 se nám podařilo získat kvalitní sponzory a partnery, některé z Hořehled velmi dobře znáte. Přesto vám je krátce představíme:

  • Ohňostroje Minergis ( www.minergis.cz ) - Zpestřete si svou oslavu či svatbu a odpalte si svůj vlastní samoobslužný ohňostroj. Realizujeme profesionální ohňostroje odpálené pyrotechnikem od malých až po ty velké. Vhodné i jako dárek. Ohňostroj od nás je ta správná volba.
  • OPTICZ (www.opticz.cz) - Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.
  • GolfProfi (www.golfprofi.cz) - Největší řetezec golfových obchodů v ČR se kromě širokého sortimentu golfového zboží zaměřuje i na profesionální fitting holí na míru přímo v obchodech.
  • Pure Bio ( www.purebioenergy.cz ) - PURE BIO® energy drink je první BIO energetický nápoj, jehož ingredience pocházejí z ekologického hospodářství. Vyrábí se v Rakousku z výhradně přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé složky. Je tvořen z alpské minerální vody, třtinového cukru, přírodního kofeinu získávaného přímo z kávových zrn, z pomerančové a mrkvové šťávy. PURE BIO® - Ochutnejte rozdíl z přírody!.

Těmto i dalším partnerům děkujeme za fantastické ceny, o které budete letos bojovat – golfové zájezdy po ČR, greenfee, slevové poukázky, ohňostroje, energy drinky a mnoho dalšího.

A jak se hodnotí v rámci tour? Systém je následující:

  • Protože má každý z major turnajů jiné kategorie a jiný způsob hry, budeme pro celkové hodnocení “Kokšínské tour“ ke každému turnaji evidovat ještě kategorii společnou pro všechny hráče a hráčky a to systémem stableford. Eliminujeme tak případné problémy se škrtnutím jamky a vše bude maximálně transparentní a férové.
  • Žebříček hráčů bude jednoduše vznikat podle počtu dosažených stablefordových bodů. Po každému turnaji ho budeme aktualizovat a zveřejňovat, takže každý bude vědět, jak si vede.
  • Z důvodu motivace ke zlepšování se u hráčů s HCP vyšším než 36 se počítá HCP 36.
  • Do celkového pořadí budeme počítat čtyři nejlepší výsledky z pěti, takže pokud budete jednou chybět, nic se neděje.
  • Celkově se bude vyhlašovat prvních pět nejlepších hráčů.
  • O celkovém pořadí v rámci “Kokšínské tour“ při rovnosti bodů u prvních pěti míst rozhoduje rozstřel.

Věříme, že i letošní ročník uvítáte s nadšením a že pro vás bude turnajové soutěžení mnohem zajímavější!