II. liga družstev mužů

Hořehledští můžové se o uplynulém víkendu vydali do boje o postup, který jim v minulých dvou letech vždy těsně unikl.

Fotografie k novince: II. liga družstev mužů (1)

Bojovalo se na jihočeském hřišti Kestřany u Písku, kterého se zůčastnil náš tým ve složení Pavel Adamec, Alois Macek, Ondřej Zdrha, Tomáš Spousta, František Šálek, Pavel Mašek a kapitán Josef Majer. V pátek bylo tréninkové kolo a všem borcům se vedlo poměrně dobře hrát, doladily se vzdálenosti a hole, kterými jakou jamku hrát a taktika, jak nejlépe rozvrhnout hru, aby byl výsledek co nejlepší.

Ale jak s oblibou v Hořehledech říkáme: "tak určitě, je to sport, je to golf a je každý den jiný". Bohužel i při poměrně slušné hře se vždy nějaká rána, nedohraný krátký putt nebo nehratelný míč postavily do cesty a tak je náš tým po prvním kole na krásném osmém místě a musíme udělat vše pro to, abychom stáhli ten nepatrný náskok družstev před námi. Potrénujeme a budeme se snažit klidnou a přesnou hrou dostat se do první čtveřice, abychom mohli zabojovat o mety nejvyšší. Držte nám palce, potřebujeme vaši podporu a energii.

Fotogalerie