PURE BIO HCP Tour 2018 - průběžné výsledky

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů pokračuje v roce 2018 ve vylepšené podobě! V turnaji 16.10. zvítězil Jirka Šimonek, druhé místo obsadila Zuzka Hrdinová a třetí byl Petr Grim. Nearest to pin vystřelil Jirka Šimonek a longest drive odpálil David Nejezchleba. Zbývají nám poslední turnaj!

Fotografie k novince: PURE BIO HCP Tour 2018 - průběžné výsledky (1)

Průběžné výsledky naleznete zde.

Hrajeme každé úterý od 15:30 (ke konci roku pak od 15:00 kvůli stmívání). Nově pak i o letních pátcích (červen – září) od 17:00. Startovné je pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje 0,5l vodu a sušenku.

První tři z každého turnaje získávají energy nápoje PURE BIO a zároveň golfové míčky Srixon(1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček).

Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (42 turnajů), ostatní výsledky se škrtají. Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím Longest drive a Nearest to pin, kdy vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci 5 bodů za každý turnaj do celkového hodnocení (i v případě že výsledek nakonec škrtají). Longest drive pro muže a ženy je společný. V případě rovnosti bodů na prvním místě rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny! A ceny pro celkové vítěze:

  1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2018 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
  2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2018 nebo voucher na 10 her pro nečlena
  3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2018 nebo voucher na 5 her pro nečlena

PURE BIO® energy drink je první BIO energetický nápoj, jehož ingredience pocházejí z ekologického hospodářství. PURE BIO® energy drink se vyrábí v Rakousku z výhradně přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé složky. Je tvořen z alpské minerální vody, třtinového cukru, přírodního kofeinu získávaného přímo z kávových zrn, z pomerančové a mrkvové šťávy. Odlišuje se velmi příjemnou ovocnou chutí a stabilním účinkem. Je vhodným povzbuzením před fyzickou i mentální námahou a pomáhá udržovat koncentraci. PURE BIO® - Ochutnejte rozdíl z přírody!

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!