Děti zahájili svou osmou sezónu

Ano, těžko se tomu věří, ale je to již sedm let od doby, kdy jsme v Hořehledech přišli s nápadem uspořádat turnaj pro nejmenší, začínající děti, které si mohou zdarma vyzkoušet turnajovou atmosféru a zasoutěžit si o drobné ceny. Letošní tour bude mít celkem čtyři turnaje na již tradičních hřištích, a první turnaj na Darovanském dvoře již máme za sebou!

Fotografie k novince: Děti zahájili svou osmou sezónu (1)

Krásné golfové počasí napomohlo tomu, že se nám na akademii v Darové sešlo deset malých golfistů a golfistek. Některé tváře byly dobře známé, ale objevilo se i mnoho místních hráčů a nováčků.

V prvním flightu odstartovali zkušení hráči Milan Nový s Šimonem Mackem a s nimi také David Bastl a Marek Franče. V patách jim pak byli Sofie Soukupová s Martinem Černým a Davidem Meinzrem a třetí flight byl ve složení Prokop a Markétka Anderlovi a Daniela Vaníková.

Všichni hráči a všechny hráčky podávali opravdu skvělé výkony, ale nejlepší mohl být jen jeden – a tím byl zároveň i nejmladší golfista Šimon Macek! Ten přinesl úžasných 36 ran a i nám dospělým spadla brada a skórkartu jsme mu tiše záviděli. Všechny 3 stupně vítězů však obsadily výsledky skvostné – na druhém místě byl jen o dvě rány horší David Bastl a třetí byla a vítězkou dívčí kategorie se stala Daniela Vaníková, která zahrála ještě o jednu ránu více. A přestože bylo deset hráčů, smutný a desátý neskončil nikdo! Markétka Anderlová a Marek Franče zahráli totiž oba shodně 62 ran, a tak obsadili dělené deváté místo.

Kompletní výsledky (jméno - rány - body):

  1. Šimon Macek - 36 - 20
  2. David Bastl - 38 - 18
  3. Daniela Vaníková - 39 - 16
  4. Milan Nový - 45 - 14
  5. Martin Černý - 53 - 12
  6. David Meinzr - 54 - 10
  7. Prokop Anderle - 55 - 8
  8. Sofie Soukupová - 60 - 6
  9. Markétka Anderlová - 62 - 4
  10. Marek Franče - 62 - 4

Děkujeme všem hráčům za účast a jejich rodičům za doprovod a těšíme se 30. července na akademii v Dýšiné! ☺

Fotogalerie