PILSNER URQUELL HCP Tour 2019 - průběžné výsledky

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů už zase běží a má nového partnera! Úžasných 31 turnajů včetně letních podvečerních pátků je ještě před námi, ten jedenáctý dnes vyhrál Pavel Mach, druhý byl Patrik Zamazal a na třetím místě Jarda Šroubek. Bonifikaci si za vloženky Nearest to pin si odnesl David Nejezchleba a za Longest drive Patrik Zamazal.

Fotografie k novince: PILSNER URQUELL HCP Tour 2019 - průběžné výsledky (1)

Průběžné výsledky všech odehraných turnajů naleznete zde.

Hrajeme každé úterý od 15:30 (ke konci roku pak od 15:00 kvůli stmívání) a stejně jako loni i o letních pátcích (červen – září) od 17:00. Startovné je pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje 0,5l vodu a sušenku.

První tři z každého turnaje získávají produkty Pilsner Urquell a zároveň golfové míčky Srixon(1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček).

Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (42 turnajů), ostatní výsledky se škrtají. Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím Longest drive a Nearest to pin, kdy vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci 3 bodů za každý turnaj do celkového hodnocení (i v případě že výsledek nakonec škrtají). Longest drive pro muže a ženy je společný. V případě rovnosti bodů na prvním místě rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny! A ceny pro celkové vítěze:

  1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2020 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
  2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2020 nebo voucher na 10 her pro nečlena
  3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2020 nebo voucher na 5 her pro nečlena

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!