První Kokšíňáci

Je to skoro rok, co se zrodila myšlenka přiblížit nějak více náš milovaný golf lidem z okolí Kokšína. Kopce, který na naše hřiště dohlíží. Vymysleli jsme pravidelné sobotní tréninky zdarma a 4 měsíce je vyplňovali různými cvičeními, pravidly, hrou na hřišti a závěrečným turnajem. A zrodili se první Kokšíňáci!

Fotografie k novince: První Kokšíňáci (1)

Odtrénovali jsme přes 50 hodin pro 48 různých zájemců a všech tréninků dohromady se zúčastnilo přes 320 hráčů. Na závěr jsme uspořádali turnaj, kde se 23 Kokšíňáků poprvé vzájemně utkalo na golfovém hřišti.

Odnesli si domů poháry, drobné ceny i poukazy na golfové členství v našem klubu. Ale především - vznikla nová přátelství, byla spousta legrace a podařilo se nám to nejdůležitější = ukázat absolutním negolfistům, jak nádherný je náš sport a že k snobství a nabubřelosti má skutečně velmi daleko.

Je skutečně radost potkávat v podvečer na hřišti hráče, kteří ještě před 4mi měsíci netušili, jak se golfová hůl drží. A jak se zápalem a nadšením prohání míček po zeleném pažitu. Proto chceme poděkovat všem, díky komu to bylo možné - našim trenérům, spřáteleným městečkům a vesnicím a především Kokšíňákům samotným. Že sebrali odvahu a že to nevzdali. Díky moc!

Fotogalerie