Partneři

Informační Centrum Brdy

Informační Centrum Brdy

Podrobné informace pro návštěvníky Brd. Ať už do Brd míříte na kole nebo pěšky, dokážeme vám vybrat ty nejlepší výlety a vybavit vás na cestu všemi potřebnými materiály.

Česká Podnikatelská Pojišťovna

Česká Podnikatelská Pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.

OPTICZ

OPTICZ

Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.

Pekařství Bayer

Pekařství Bayer

Pekařství Bayer je partnerem turnaje O Hořehledskou myš.

Golfee.cz

Golfee.cz

GOLFee.cz je nový český informační a komunitní golfový portál, který slouží jako pomyslná křižovatka toku informací mezi hráči, kluby, hřišti a dalšími subjekty, které v českém golfu fungují. Součástí je zpravodajství z nejdůležitějších akcí u nás i ve světě, unikátní e-score karta, propracované interaktivní mapky nebo vlastní, čistě golfová sociální síť.

Cruise Plus

Cruise Plus

Cruise Plus poskytuje unikátní spojení lodních zájezdů s golfem. Její možnosti jsou výjimečné, neboť využívá rovněž kapacity anglického trhu, včetně akčních nabídek.

Premium Golf

Premium Golf

Premium Golf - unikátní vize golfu

Ohňostroje Minergis

Ohňostroje Minergis

Zpestřete si svou oslavu či svatbu a odpalte si svůj vlastní samoobslužný ohňostroj. Realizujeme profesionální ohňostroje odpálené pyrotechnikem od malých až po ty velké. Vhodné i jako dárek. Ohňostroj od nás je ta správná volba.

Artis 3000

Artis 3000

ARTIS 3000 Vám zajistí spolehlivé spojení se světem golfu.

Esquire

Esquire

Esquire je jediný pánský časopis, který neskrývá pravdu o vztazích mezi muži a ženami. Ženy, kariéra, dobrodružství, sport, sex. Esquire se dívá na svět s nadhledem a s osobitým humorem!

GolfEurope.cz

GolfEurope.cz

GolfEurope.cz je specializovaný portál, který vám pomůže hrát golf u nás i v zahraničí za nejlepších podmínek. Mottem je „Nemusíte být bohatí, abyste si zahráli“.

Se školou na golf

Se školou na golf

Školám, které se rozhodnou do projektu Se školou na golf vstoupit, ČGF prostřednictvím golfových klubů zajistí potřebné startovní vybavení pro děti a mládež, zorganizuje a finančně přispěje na nutné kurzy a vzdělávání pedagogů.

Golfcourses.cz

Golfcourses.cz

Golfcourses.cz je propagačním partnerem PilsnerGolf Resortu Hořehledy.

ENBRA

ENBRA

Firma ENBRA byla založena roku 1991 a od svých počátků až do dnešní doby se společnost profiluje získáváním zkušeností v různých oblastech hospodárného nakládání s teplem, vodou a energií.

Časopis GOLF

Časopis GOLF

Časopis Golf je exkluzivní měsíčník, vycházející od roku 1993, nyní v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, reportáže, rozhovory a profily, testy vybavení, informace o novinkách a cestování za golfem.

kdykde.cz

kdykde.cz

Kulturní přehled na internetu - koncerty, festivaly, výstavy, divadla, kina.

Sphere Card

Sphere Card

Věrnostní program Sphere card se neustále zkvalitňuje a rozšiřuje a v současné době je počet partnerských míst v celé České i Slovenské republice více než 9000.

Burzovní Noviny

Burzovní noviny si kladou za cíl přinášet postřehy a komentáře nejen výlučně z oblasti investování, akcií, burzy a ekonomiky obecně, ale i politiky nebo i jiných témat.

www.penziony.cz

www.penziony.cz

Katalog ubytování s přímými kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny - levné ubytování na horách i ve městě.