Ladies Tour 2024 - průběžné výsledky

Máme za sebou třetí dámskou sobotu v sezóně. Vítězkou se stala Markéta Krausová, druhá byla Ivana Dubišárová a třetí Kristýna Šatalová.

Průběžné výsledky celé Ladies Tour 2024 najdete zde.

A jak hrajeme?

Nová hořehledská minisérie turnajů na 9 jamek exkluzivně pro dámy. Vnímáme, že mnohdy náročné mužské soupeření je pro křehčí ženskou duši těžko uchopitelné a proto přicházíme s čistě dámskými turnaji. Navíc pod patronací naší dlouholeté členky Blanky Čulákové. Dámy doražte si odfrknout a užít si příjemná odpoledne do Hořehled.

Tour se hraje dle následujících pravidel:

  • Turnajový kalendář: 5. května, 22. června, 20. července, 24. srpna a 22. září (finále), vždy od 15:00.
  • Hraje se v jedné kategorii na stablefordové body = lze hrát z jakéhokoli odpaliště (je potřeba nahlásit před startem). Jako výchozí jsou nastavena odpaliště červená, lze ale využít i zelená.
  • Do celkového pořadí se počítají 3 nejlepších výsledky z odehraných turnajů. Při finále 22. září se bodový zisk násobí koeficientem 1,3.
  • Startovné se neplatí, případné fee pro nečleny je 300 Kč.
  • Vítězky jednotlivých turnajů získávají voucher na kosmetické ošetření ve Studiu krásy a pohody Brdy, pro každou hráčku je připraven před turnajem welcome drink.
  • Pro celkové vítězky je na prvních 3 místech připraven pohár a lahvinka prosecca. V případě rovnosti bodů se v den finále hraje opakovaný rozstřel na rány na 1. jamce.

Kontaktní osobou a organizátorem celé tour je z pověření PilsnerGolf Resortu Hořehledy dlouholetá členka Blanka Čuláková (728 412 254, blankaculak@seznam.cz).

Těšíme se na hru!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle