Golf a děti 2012

V letošním roce toho máme pro golfové ratolesti opět hodně - pravidelné golfové tréninky, druhý ročník golfové tour Pinďa Cup a i úplnou novinku, letní golfový tábor!

Fotografie k novince: Golf a děti 2012 (1)

Na pravidelných pondělních trénincích se toho příliš nemění. Vždy od 15:30 bude probíhat cca 1,5 - 2 hodinový trénink pod vedením Báry a Terezy Blažkových. Pokud je zájemce členem GCHOR, jsou tréninky zdarma. Pokud není, připravte si na první registrační trénink 16.4. částku 500 Kč na celý rok.

Nově probíhají tréninky reprezentace klubu a to každou neděli od 16:00 pod vedením prezidenta klubu, Karla Čelikovského. Pokud máte zájem se těchto tréninků účastnit, ozvěte se na mkopcak@golf-horehledy.cz.

Pinďa Cup 2012 je opět v plné přípravě, letos jsme snížili počet turnajů a snažíme se zaměřit na výraznější meziklubové soupeření. Turnaje budou vždy začínat ve 12:00 a to v těchto termínech:

  • 18.6. - Alfrédov
  • 11.7. - Darovanský Dvůr
  • 8.8. - Mariánské Lázně
  • 31.8. - Hořehledy (finále a zároveň vyvrcholení golfového tábora)

Za účast v tour se neplatí žádné poplatky, vše je naprosto zdarma. Účast není podmíněna držení HCP ani členstvím v nějakém golfovém klubu, zahrát si prostě může každý!

PilsnerGolf Resort Hořehledy připravil pro Vaše děti ve spolupráci s Českou golfovou asociací a Českým svazem golfu letní tábor s výukou golfu. Na správném táboře se nespí v postelích, takže děti budou společně ubytovány v salónku s vyhřívanou podlahou. O zázemí a stravování se postará restaurace “Pod Kokšínem“. Děti budou pod nepřetržitým dozorem. Jste na pochybách jestli Vaše dítko bude bavit každodenní golfový trénink? Pro děti je samozřejmě připraven i negolfový program v podobě celotáborové hry a spousty dalších relaxačních i vzdělávacích aktivit. Také nabízíme možnost každodenního dojíždění na tábor. Termín táboru je 26.8. - 1.9. a cena 4 500 Kč.

V případě jakýchkoli dotazů nebo rezervací se obracejte na pana Martina Kopčáka - 775012892, mkopcak@golf-horehledy.cz.