Kokšínská tour 2013 - Hořehledský drive

Již je to tu, za pár dní proběhne první letošní major Hořehledský Drive a odstartuje Kokšínskou tour 2013. S přihláškou neváhejte, volných míst rychle ubývá. Těšit se můžete na krásné poháry, vystavenou Toyotu RAV 4 (za zahranou HOLE - IN - ONE auto na víkend!), ceny pro vítěze od OPTI CZ i Autosalonu Dajbych a exkluzivně připravené hřiště!

Fotografie k novince: Kokšínská tour 2013 - Hořehledský drive (1)

Součástí “Kokšínské tour“ jsou naše nejprestižnější turnaje: Hořehledský Drive přihlášení zde (21.4.), Prezidentský pohár (26.5.), Hořehledský král a královna (11.8.) a Brdský pohár (1.9). Tyto turnaje budeme nadále vyhlašovat samostatně v kategorií, jak jste zvyklí. A právě na Brdském poháru budou vyhlášení ti nejúspěšnější z celé série.

Na sezónu 2013 se nám podařilo získat kvalitní sponzory a partnery, které z Hořehled velmi dobře znáte. Přesto vám je krátce představíme:

  • Autosalon DAJBYCH / Plzeň & Praha (www.dajbych.cz) - Autorizovaný prodej a servis vozů Land Rover / Range Rover a specializovaný prodej a servis aut Toyota a Lexus se 17letou tradicí v Plzni. Nově otevřeno Land Rover & Jaguar servisní centrum v Praze.
  • OPTICZ (www.opticz.cz) - Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.
  • CK GolfbookingCZ.com (www.golfbookingcz.com) - Vaše cesty za golfem. Spolehlivá a dynamicky se rozvíjející CK Cestovní kancelář Golfbookingcz.com pro Vás připravuje golfové zájezdy do oblíbených destinací nejenom v Evropě. Můžete si vybrat z nabídky golfových zájezdů do věčně slunných destinací v Egyptě, Kanárských ostrovech a Madeiře včetně all inclusive golfových zájezdů do nádherné oblasti Beleku v Turecku, či golfové zájezdy do tradičních destinací na španělské a portugalské rivieře.

A těmto partnerům děkujeme za fantastické ceny, o které budete letos bojovat – golfové zájezdy do Maďarska dle vlastního výběru, slevové poukázky na luxusní optické produkty, automobilové vychytávky a poukázky, luxusní parfémy a kosmetiku, kvalitní alkohol a mnoho dalšího.

A jak se hodnotí v rámci tour? Systém je následující:

  • Protože má každý z major turnajů jiné kategorie a jiný způsob hry, budeme pro celkové hodnocení “Kokšínské tour“ ke každému turnaji evidovat ještě kategorii společnou pro všechny hráče a hráčky a to systémem stableford. Eliminujeme tak případné problémy se škrtnutím jamky a vše bude maximálně transparentní a férové.
  • Žebříček hráčů bude jednoduše vznikat podle počtu dosažených stablefordových bodů. Po každému turnaji ho budeme aktualizovat a zveřejňovat, takže každý bude vědět, jak si vede.
  • Z důvodu motivace ke zlepšování se u hráčů s HCP vyšším než 36 se počítá HCP 36.
  • Do celkového pořadí budeme počítat tři nejlepší výsledky ze čtyř, takže pokud budete jednou chybět, nic se neděje.
  • Celkově se budou vyhlašovat první tři muži a první tři ženy.
  • O celkovém pořadí v rámci “Kokšínské tour“ při rovnosti bodů u prvních třech míst rozhoduje rozstřel.

Věříme, že i letošní ročník uvítáte s nadšením a že pro vás bude turnajové soutěžení mnohem zajímavější!