HCP tour časopisu GOLF

Letošní HCP tour časopisu GOLF je za námi a byl to boj do poslední rány. Jak to dopadlo se dozvíte níže. Všem zúčastněným i partnerům děkujeme a doufáme, že se opět na jaře všichni shledáme na hořehledských greenech!

Fotografie k novince: HCP tour časopisu GOLF (1)

V dosavadní historii hořehledských HCP úterků nepamatujeme tak vyrovnaný souboj v hlavní kategorii. Do posledního zápasu vstupoval Jirka Vlk se solidním náskokem 11 STB bodů a zdálo se rozhodnuto. Čestmír Kalík se ale vzepjal k obdivuhodnému výkonu a ziskem 25 STB bodů v posledním turnaji vše zdramatizoval. Jirka Vlk nakonec zvítězil o pouhé 3 body!

Hlavní kategorie na prvních třech místech tedy dopadla takto:

  1. Jirka Vlk - 347 STB bodů
  2. Čestmír Kalík - 344 STB bodů
  3. Jakub Moulis - 253 STB bodů

Dále jsme soutěžili v průměrném zisku STB bodů za celou tour a hledali tak hráče s nejstabilnějšími výsledky. První tři místa dopadla takto:

  1. Jirka Plátěnka - 20,67 STB bodu
  2. Aleš Čunát - 20,0 STB bodu
  3. Standa Suchánek - 19,0 STB bodu

A v neposlední řadě jsme soutěžili o největšího snižovače HCP, opět v průběhu celé tour. První tři místa dopadla takto:

  1. Standa Suchánek - 22,3 HCP bodu
  2. Čestmír Kalík - 21,1 HCP bodu
  3. Jirka Plátěnka - 10,5 HCP bodu

Zde naleznete tabulku kompletních výsledků.

Za ceny děkujeme - Časopis GOLF zajistil pro každého jednotlivého vítěze známou a oblíbenou knížku voucherů 2 v 1. Systém fungování voucherů a seznam hřišť najdete zde. Pro celkové vítěze je přichystáno roční předplatné právě časopisu GOLF! Zdeněk Pilousek dodal pro první tři v každém turnaji golfové míčky a pro celkové vítěze jednotlivých kategorií krásné skleněné poháry.

Hlavní vítěz bude jako již tradičně vyhlášen dle celkového zisku stablefordových bodů za celou sezónu. Dále budeme sledovat a vyhlašovat průměrný zisk STB bodů v odehraných turnajích a největší zlepšení HCP v rámci tour.

O celkové vítězství, poháry a ceny mohou soutěžit pouze hráči, kteří odehráli alespoň 3 turnaje z celé tour.