Brdská HCP Tour 2015

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů pokračuje i v roce 2015. Tradiční partner, společnost ELM, opět dodala golfové míčky. A ty doplníme novinkou - energy drinky od Red Bull!

Fotografie k novince: Brdská HCP Tour 2015 (1)

Hrajeme každé úterý od 15:30 (ke konci roku pak od 15:00 kvůli stmívání) a zařadili jsme i několik víkendových turnajů (21.6., 19.7. a 20.9.), rovněž od 15:30. Startovné je pouhých 100 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje 0,5l vodu.

První tři z každého turnaje získávají energy nápoje Red Bull a zároveň golfové míčky od společnosti ELM (1. místo – 3 míčky, 2. místo – 2 míčky, 3. místo – 1 míček).

Vítěze celé tour vyhlašujeme v několika kategoriích: hlavní vítěz celé tour je ten, kdo získá nejvíce STB bodů v součtu za celou sezónu. Dále vyhlašujeme vítěze v Průměrném zisku STB bodů v odehraných turnajích (podmínkou je odehrání alespoň 5ti turnajů) a také Největší zlepšení HCP v rámci celé tour. Pokračujeme i v loňské novince, přidání vložených soutěží Longest drive a Nearest to pin, kdy vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci 5 bodů za každý turnaj do celkového hodnocení. Longest drive pro muže a ženy bude společný s tím rozdílem, že ženy mají náskok ve svém odpališti. Pro všechny celkové vítěze jsou připraveny poháry a další hodnotné ceny!

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!