Vánoční dárky z Hořehled

Každý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělájí radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete (nebo si i můžete vymyslet vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a ozvete se Martinu Kopčákovi na email mkopcak@golf-horehledy.cz a nebo telefon 775 012 892. Vytvoření dárkového poukazu je samozřejmostí.

Fotografie k novince: Vánoční dárky z Hořehled (1)

Seznámení s golfem pro členy Golf Clubu Hořehledy - 1 200 Kč ZDARMA

 • Především díky svým členům jsou Hořehledy přátelskou devítkou s rodinnou atmosférou. Tak to cítíme a chceme i nadále. Proto každému členovi Golf Clubu Hořehledy dáváme možnost přivést ke golfu svou rodinu a kamarády a to v neomezeném množství. Pozn.: akce ukončena.

Seznámení s golfem - 1 200 Kč 299 Kč

 • Máte v okolí někoho, kdo golf nehraje? Kdo by si ho chtěl zkusit, ale nechce za něj zatím utrácet horentní sumy? Nabízíme 2 x 90 minut seznámení s golfem. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, putt i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti. A to včetně zapůjčení holí a neomezeného počtu míčků.

Členství v Golf Clubu Hořehledy

 • Pro 1 osobu - 18 000 Kč 9 900 Kč. Naprostá cenová bomba! Členství je včetně neomezené hry na rok 2020 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.
 • Pro rodinu - 100 000 Kč 19 900 Kč. Neomezený počet osob, které prokáží příbuzenský vztah (táta, strejda, synovec z třetího kolene nebo babiččina kočka). Členství je včetně neomezené hry na rok 2020 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.
 • Pro přátele - 17 000 Kč 7 500 Kč/ osoba. Neomezený počet osob (minimálně však 3), které si pořídí členství společně v jeden moment. Členství je včetně neomezené hry na rok 2020 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.

Golfový balíček v *** hotelu Pod Kokšínem - 4 350 Kč 2 500 Kč

 • Chcete hrát golf a neřešit počet fee? Pro 2 osoby nabízíme přespání na 1 noc včetně parádní snídaně a neomezený golf po dobu pobytu (2 dny)!

Cyklistický balíček v *** hotelu Pod Kokšínem - 3 400 Kč 2 900 Kč

 • Neprobádané Brdy plné nádherných cyklotras, které vám navíc dáme vytištěné při příjezdu. K tomu polopenze, úschovna kol, prodloužený check-out do 16:00 a především ubytování v krásném a útulném prostředí našeho hotelu. Pro 2 osoby na 2 noci (3 dny). 

Jdu na golf - 2 400 Kč 1 290 Kč

 • Další akce na seznámení s golfem, kde jsme se zapojili do projektu pro začínající hráče. Pokud už víte, že vás golf láká, ale pořád si nejste jisti, zda ho budete chtít hrát naplno. Už jste absolvovali třeba i naše Seznámení s golfem, ale ještě nejste připraveni na kurz na “zelenou kartu”. V rámci této akce získáte základní set značkových holí Wilson (putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy, 2 hodinové lekce s trenérem a neomezený počet míčků na tyto lekce.

5 x tréninková lekce - 2 000 Kč 1 500 Kč

 • Zvýhodněná možnost zdokonalit svou golfovou hru. Zaměříme se na problematiku, která vám dělá potíže a uděláme z vás všestranného golfistu!

Útrata v restauraci Pod Kokšínem

 • Pokud vám chutná naše kuchyně, rádi vám připravíme voucher v libovolné hodnotě, kterým můžete pod stromečkem udělat radost. Za každou 100 Kč na voucheru Vám dáme navíc 10% jako dárek.

5 tréninkových lekcí pro 2 osoby - 2 500 Kč 1 900 Kč

 • Chodíte hrát s manželem/ manželkou a pořád prohráváte? Vám nefunguje driver a partner se trápí v bunkerech? Dokážeme poradit a jako bonus přidáme psychologickou poradnu partnerské hry!

Kurz na zelenou kartu - 5 900 Kč 4 500 Kč

 • 12 tréninkových lekcí včetně neomezeného počtu míčků, zapůjčení vybavení, návštěv hřiště během tréninku a závěrečné zkoušky na získání HCP 54.

5 greenfee na hřiště PilsnerGolf Resortu Hořehledy - 3 500 Kč 2 500 Kč

 • Přenosné, celodenní, na kterýkoli den v týdnu, použitelné v turnajích!