Letní dětský golfový tábor 2020

Protože rodiče už ve stresu plánují které babičce své ratolesti přes léto upíchnou, pospíšili jsme si s naplánováním letošního golfového táboru. Našeho táboru se mohou účastnit jak začátečníci, tak samozřejmě pokročilí, budeme děti rozdělovat do skupin dle jejich výkonnosti. A na co dalšího se mohou děti těšit?

Fotografie k novince: Letní dětský golfový tábor 2020 (1)

Základní informace naleznete na přiloženém letáku. Mimo zde zmíněné se děti mohou těšit na trénink dlouhé i krátké hry, různé soutěže v puttování a hře samotné, pokusíme se do táborového programu začlenit i základní výuku angličtiny (prioritně té golfové), určitě neopomeneme ranní rozcvičky a další negolfové aktivity, zcela jistě se budeme věnovat výuce golfové etikety a pravidel včetně jejich využití v praxi a máme pro děti připraven bohatý večerní program, stejně jako výlety po okolí.

Děti budou ubytovány v *** hotelu Pod Kokšínem s plnou penzí včetně svačin a pitného režimu, samozřejmostí je možnost zapůjčení vybavení, volný vstup na hřiště a tréninkové balónky.

V tomto odkazu naleznete orientační program táboru, který budeme upravovat dle počasí a možností jednotlivých aktivit. V případě vašeho zájmu postačí vyplnit formulář na konci tohoto článku a my se Vám ozveme. Ti z vás, kteří si jsou účastí svých dětí jistí, mohou již zaslat nascanovanou závaznou přihlášku, na kterou obratem dostanou informace k platbě.

V případě doplňujících dotazů nebo nejasností se neváhejte na pana Kopčáka (775 012 892 nebo mkopcak@golf-horehledy.cz) kdykoli obrátit. Děkujeme a těšíme se na další parádní táborové dobrodružství.

Kontaktní formulář
* - povinné k vyplnění