Mistrovství GCHOR v jamkovce 2020

Královna všech golfových soutěží samozřejmě poběží i v roce 2020 a díky novému programu na správu turnajové agendy Golferis bude ještě krásnější! Těšit se můžete na automatické emaily s kontakty na soupeře, krásné grafické zpracování pavouku a řadu dalších drobností. A jak jamkovka funguje?

Fotografie k novince: Mistrovství GCHOR v jamkovce 2020 (1)

Předně se přihlaste, nově využijeme serveru ČGF (díky němu pak snadno nahrajeme všechny informace bez složitého ručního zadávání). Na to máte čas do 18.4.

19. dubna na Hořehledské drivu rozlosujeme první dvojice, které dostanou na sebe vzájemný kontakt a termín, do kdy musí souboj odehrát (většinou cca měsíc). Nehrajeme s vyrovnáním HCP. Výsledek s jasně označeným vítězem pak odevzdají na recepci (tímto se výsledek stává konečným) a vítěz obdrží kontakt na dalšího soupeře. V případě, že nedojde k odehrání zápasu včas bez odůvodněné omluvy, budou oba z dvojice z turnaje vyřazeni.

Na celkového vítěze čeká krom nádherného poháru a vytesání jména na recepční zeď mistrů klubu také nehynoucí obdiv a sláva!

Jak vypadal herní pavouk roku 2019 se můžete podívat zde.

Pravidla jamkovky jsou velmi jednoduchá - cílem je vyhrát více jamek, než tvůj soupeř. Tzn. zahraješ-li na 1ce doublebogie a soupeř triple, jamka je tvá. A takto jich potřebuješ vyhrát aspoň 10. Pokud zahrajete stejně, jamka se půlí. Jste-li po 18ti jamkách bodově rovni, pokračujete dál náhlou smrtí.

Přejeme všem účastníkům letošní jamkovky hezkou hru a děkujeme předem za vzorné dodržování termínů. Golfu zdar!