Hořehledský Drive a Kokšínská tour 2019

Již osmým rokem spojujeme naše největší a nejprestižnější turnaje do jednotné Kokšínské tour a nabízíme vám tak možnost bojovat nejen v samostatných turnajích, ale i o celkové hodnotné ceny. A prvním z těchto turnajů byl Hořehledský drive. Nádherné počasí, skvěle připravené hřiště a 41 golfistů!

Fotografie k novince: Hořehledský Drive a Kokšínská tour 2019 (1)

Rozdala se velká spousta bodů, snižovalo se o sto šest - podrobné výsledky turnaje najdete na serveru ČGF.

Kompletní pořadí tour po prvním turnaji najdete zde

Součástí “Kokšínské tour“ jsou tyto turnaje: Hořehledský Drive (21.4.), Prezidentský pohár (26.5.), Hořehledská myš (9.6.), Hořehledský král a královna (4.8.) a Brdský pohár (25.8.). Nabídka kategorií je tak velmi pestrá, na posledním turnaji tradičně vyhlásíme celkové vítěze!

Na sezónu 2019 se nám podařilo získat kvalitní sponzory a partnery, některé z Hořehled velmi dobře znáte. Přesto vám je krátce představíme:

  • OPTICZ ( www.opticz.cz) - Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.
  • GolfProfi (www.golfprofi.cz) - Největší řetezec golfových obchodů v ČR se kromě širokého sortimentu golfového zboží zaměřuje i na profesionální fitting holí na míru přímo v obchodech.
  • Bohemia Sekt (www.bohemiasekt.cz) - Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Ročně prodává kolem 26 milionů lahví. Ocenění udělovaná jejich sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu.
  • Plzeňský Prazdroj (www.prazdroj.cz) - Celosvětově známý pivovar produkují kromě piva Pilsner Urquell i Gambrinus nebo Velkopopovický Kozel. V nabídce má i cidery Kingswood nebo Frisco.

Těmto i dalším partnerům děkujeme za fantastické ceny, o které budete letos bojovat – golfové zájezdy po ČR, greenfee, slevové poukázky, prémiové sekty, pivo a mnoho dalšího.

A jak se hodnotí v rámci tour? Systém je následující:

  • Protože má každý z major turnajů jiné kategorie a jiný způsob hry, budeme pro celkové hodnocení “Kokšínské tour“ ke každému turnaji evidovat ještě kategorii společnou pro všechny hráče a hráčky a to systémem stableford. Eliminujeme tak případné problémy se škrtnutím jamky a vše bude maximálně transparentní a férové.
  • Žebříček hráčů bude jednoduše vznikat podle počtu dosažených stablefordových bodů. Po každému turnaji ho budeme aktualizovat a zveřejňovat, takže každý bude vědět, jak si vede.
  • Z důvodu motivace ke zlepšování se u hráčů s HCP vyšším než 36 se počítá HCP 36.
  • Do celkového pořadí budeme počítat čtyři nejlepší výsledky z pěti, takže pokud budete jednou chybět, nic se neděje.
  • Celkově se bude vyhlašovat prvních pět nejlepších hráčů.
  • O celkovém pořadí v rámci “Kokšínské tour“ při rovnosti bodů u prvních pěti míst rozhoduje rozstřel.

Věříme, že i letošní ročník uvítáte s nadšením a že pro vás bude turnajové soutěžení mnohem zajímavější!