Prezidentský pohár a Kokšínská tour

Narozeniny prezidenta klubu Karla Čelikovského oslavilo 45 hráčů na perfektně připraveném hřišti za úžasného počasí. První místo si odnesl za zahraný PAR hřiště Tomáš Spousta, druhé obsadila po úžasném výkonu Hanka Majerové a třetí byl za 82 ran Martin Kopčák.

Fotografie k novince: Prezidentský pohár a Kokšínská tour (1)

A padla celá řada další krásných výsledků, všechny najdete na serveru ČGF.

Kompletní pořadí tour po druhém turnaji najdete zde

Součástí “Kokšínské tour“ jsou tyto turnaje: Hořehledský Drive (21.4.), Prezidentský pohár (26.5.), Hořehledská myš (9.6.), Hořehledský král a královna (4.8.) a Brdský pohár (25.8.). Nabídka kategorií je tak velmi pestrá, na posledním turnaji tradičně vyhlásíme celkové vítěze!

Na sezónu 2019 se nám podařilo získat kvalitní sponzory a partnery, některé z Hořehled velmi dobře znáte. Přesto vám je krátce představíme:

  • OPTICZ ( www.opticz.cz) - Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.
  • GolfProfi (www.golfprofi.cz) - Největší řetezec golfových obchodů v ČR se kromě širokého sortimentu golfového zboží zaměřuje i na profesionální fitting holí na míru přímo v obchodech.
  • Bohemia Sekt (www.bohemiasekt.cz) - Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Ročně prodává kolem 26 milionů lahví. Ocenění udělovaná jejich sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu.
  • Plzeňský Prazdroj (www.prazdroj.cz) - Celosvětově známý pivovar produkují kromě piva Pilsner Urquell i Gambrinus nebo Velkopopovický Kozel. V nabídce má i cidery Kingswood nebo Frisco.

Těmto i dalším partnerům děkujeme za fantastické ceny, o které budete letos bojovat – golfové zájezdy po ČR, greenfee, slevové poukázky, prémiové sekty, pivo a mnoho dalšího.

A jak se hodnotí v rámci tour? Systém je následující:

  • Protože má každý z major turnajů jiné kategorie a jiný způsob hry, budeme pro celkové hodnocení “Kokšínské tour“ ke každému turnaji evidovat ještě kategorii společnou pro všechny hráče a hráčky a to systémem stableford. Eliminujeme tak případné problémy se škrtnutím jamky a vše bude maximálně transparentní a férové.
  • Žebříček hráčů bude jednoduše vznikat podle počtu dosažených stablefordových bodů. Po každému turnaji ho budeme aktualizovat a zveřejňovat, takže každý bude vědět, jak si vede.
  • Z důvodu motivace ke zlepšování se u hráčů s HCP vyšším než 36 se počítá HCP 36.
  • Do celkového pořadí budeme počítat čtyři nejlepší výsledky z pěti, takže pokud budete jednou chybět, nic se neděje.
  • Celkově se bude vyhlašovat prvních pět nejlepších hráčů.
  • O celkovém pořadí v rámci “Kokšínské tour“ při rovnosti bodů u prvních pěti míst rozhoduje rozstřel.

Věříme, že i letošní ročník uvítáte s nadšením a že pro vás bude turnajové soutěžení mnohem zajímavější!