Se školkou na golf - MŠ Čížkov

Tentokrát jsme seznámení dětí s golfem pojali trošku jinak, protože k nám nemířili habáni ze základních nebo středních škol, ale úplní mrňouskové ze spřátelené školky v nedalekém Čížkově. Rozhodli jsme se dětem ukázat, jak vlastně celý golfový areál funguje. A dle jejich reakcí se nám to celkem povedlo.

Fotografie k novince: Se školkou na golf - MŠ Čížkov (1)

V 8:45 vyklopil děti na naší návsi autobus a Martin Kopčák je srdečně i s doprovodem přivítal. A hned jsme si nacvičili tu nejdůležitější věc při pohybu na hřišti - krčit se a krýt si hlavu, když slyšíme FORE!

Hned u recepce na nás čekala greenovačka a sekání jamkoviště a samozřejmě svačinka. Pokračovali jsme k prvnímu bunkeru a ukázce smítka, na 9. greenu jsme si předvedli stírání rosy a vrtání nové pozice golfové jamky. Za 1. greenem jsme pracovali s drážkovačem, na bývalém greenu první jamky jsme dětem ukázali aerifikátor a pískování greenů. Na 6. jamce jsme si vysvětlili a předvedli sekání fairwayí a na 3. jamce roughů.

Po další sváče na drivingu jsme se už vrhli na dětské golfové sady a po prvotním tréninku v házení jsme už útočili na terče. Nejdříve na větší a pak už na opravdické vlajky. A nakonec soutěž ve sbírané, kterou všechny děti zvládly perfektně!

Cestou zpět jsme nakrmili ryby na 2ce a celý parádní den zakončili házením palačinek a spořádáním lívanců v restauraci Pod Kokšínem!

Moc děkujeme ZŠ Čížkov za to, že mají tak parádní učitelský sbor a ČGF tradičně děkujeme za podporu, díky které můžeme tyto radostné akce pořádat!

Fotogalerie