Golfový tábor a finále Pinďa Cupu

Finálový Pinďa Cup 2019 praskal ve švech. Kromě 14 dětí, které v Hořehledech byly již od středečního rána na táboře, přijelo ještě speciálně kvůli turnaji na páteční poledne 5 dalších hráčů. V klubovně po turnaji se nás tak na tradiční závěrečný oběd a palačinku sešlo snad rekordních 19!

Fotografie k novince: Golfový tábor a finále Pinďa Cupu (1)

Hráči se na hořehledské devítce zapotili, a nebylo to jen kvůli teplému slunečnému počasí. Těsné výsledky z minulých turnajů slibovaly napětí až do konce – a to se také potvrdilo. Jonáš zúročil znalost hřiště, ale také rozehrání díky své účasti na táboře, a se 42 ranami bral první místo. O tři rány za ním skončila Anička, která tak poprvé během celé tour ochutnala porážku právě od Jonáše – z minulých tří turnajů ji dokázal pouze v Alfrédově porazit Michal. Tomu se však hořehledský turnaj zrovna nevyvedl – třetí místo se 48 ranami brala Danielka.

Michal ale nemusel rozhodně smutnit – díky účasti na všech turnajích a stabilním výsledkům vybojoval celkové 3. místo na letošní tour. Druhý díky vydařenému poslednímu turnaji skončil právě Jonáš Bouše, který tak předskočil Michala z průběžného 4. místa. Vítězkou se dle očekávání stala Anička Lukavská, která ještě navýšila obrovský náskok. Moc gratulujeme!

Pro část účastníků Pinďa Cup Tour skončila sladce – palačinkou. Účastníky tábora však ještě čekal další program – především páteční večerní opékání buřtů a obávaná stezka odvahy nočním hřištěm. Tu však i díky pomoci od naší oblíbené recepční Haničky zvládli i ti nejmladší (čtyřletá Julinka) a po sobotní závěrečné hře ve dvojicích na hřišti si tak rodiče mohli všechny své potomky bez úhony vyzvednout.

Trenéři z tábora Bára a Michal moc děkují všem svým svěřencům za bezproblémový průběh tábora a už moc se těší na příští ročník! Kompletní výsledky turnaje v Hořehledech:

 1. Jonáš Bouše – 42 ran
 2. Anička Lukavská – 45 ran
 3. Danielka Vaníková – 48 ran
 4. Anička Klimešová – 53 ran
 5. Max Martínek – 59 ran
 6. Lukáš Novák a Roman Čulák – 61 ran
 7. Matěj Tuček a Michal Janout – 62 ran
 8. Marek Franče – 65 ran
 9. Nela Hladíková – 67 ran
 10. Tadeáš Sýkora – 69 ran
 11. Viky Mocová – 70 ran
 12. Dan Knoflíček – 72 ran
 13. Kája Kutáková – 76 ran

Nesoutěžní účastníci: Julinka, Viky, Ella a Ema

Vítězové Pinďa Cup Tour 2019:

 1. Anička Lukavská – 70 bodů
 2. Jonáš Bouše – 54 bodů
 3. Michal Janout – 50 bodů