Pinďa Cup 2020 - Alfrédov

Letošní ročník turnajů pro nejmenší golfisty odstartoval na našem oblíbeném Alfrédově a v nádherném počasí se do boje se hřištěm pustilo nakonec 7 dětí, přičemž hned 5 z nich bylo na svém vůbec prvním turnaji v životě! Dozor jim dělala Terka Blažková.

Fotografie k novince: Pinďa Cup 2020 - Alfrédov (1)

Mezi 11:00 a 12:00 jsme se sešli klasicky na driving range, kde účastníci turnaje pod odborným dohledem svých rodičů a nejbližších fanoušků pilovali techniku. Potřeba bylo i trochu setřást nervozitu, protože pro většinu startovního pole se jednalo o vůbec první turnaj, navíc ještě na neznámém hřišti.

Po krátké opakovačce základních pravidel golfu jsme se společně přesunuli na první jamku a dali se do toho. Hřiště na Alfrédově je zrádné a tak o zajímavé výsledky nebyla vůbec nouze, děti se však shodly, na tom, co nebude rozporovat ani řada dospělých – nejtěžší jamka je č. 5, na které se hraje přes vodu!

Výsledky nakonec byly převážně vyrovnané, vždyť pomyslnou bramborovou medaili a pohár za třetí místo od sebe dělila jedna jediná rána! A jak to vlastně celé dopadlo?

  1. Roman Čulák (46 ran) - 14 bodů
  2. Max Martínek (56 ran) - 12 bodů
  3. Petr Juráš (63 ran) - 10 bodů
  4. Amy Boušová (64 ran) - 8 bodů
  5. Kája Kutáková (65 ran + lepší poslední jamka) - 6 bodů
  6. Adam Kožnar (65 ran) - 4 body
  7. Julča Frisch (67 ran) - 2 body

Moc děkuji všem zúčastněným za krásné výkony a skvělou atmosféru, rodičům za doprovod a fandění a speciálně Luďkovi Blažkovi, který doprovázel flight nováčků a pomáhal jim proniknout do krásného světa golfu.

Na viděnou příště!

Fotogalerie