Mistrovství klubu na rány

Děkuji všem dámám za sebrání odvahy, seniorům za rozhýbání kostí, juniorům za první velké golfové krůčky a mužům za nádherné rány které braly dech. Takovouhle parádu Hořehledy už dlouho nezažily. Luxusní počasí babího léta podtrhlo soupeření 52 borců na hřišti nastaveném na max obtížnost. A byl to boj do poslední rány!

Fotografie k novince: Mistrovství klubu na rány (1)

Nejpřesnějším mužem nedělního finále byl Michal Koberna a to tak, že už to lépe nešlo. HOLE IN ONE jsme viděli na Mistrovství klubu už podruhé v řadě a je to poměrně pěkná tradice. Kdo to bude příště? Nejdelší ženou byla Eva Vacková, nejdelším mužem Tomáš Kempf.

Mistrem v Juniorské kategorii se stal Matěj Tuček (92 STB), druhý byl Roman Čulák (88 STB) a třetí Michal Janout (76 STB).

Mezi Seniory nejvíce STB posbíral Vašek Špirk (82 STB), na druhém místě skončil Vašek Zeman (77 STB) a třetí skončil Karel Ausberger (72 STB).

Mistryní klubu se mezi ženami stala Radka Škrášková (213 ran), na paty ji s 216 ranami šlapala Danča Vaníková a třetí skončila Eva Vacková (233 ran).

Nejlepším mužem se pro letošní rok stal Tomáš Spousta (157 ran), který o jedinou ránu porazil Tomáše Půlpána (158 ran). Třetí místo rovněž o jedinou ránu uhájil Tomáš Kempf (167 ran).

Byla to fantazie, které si budu cenit velmi velmi dlouho a děkuji opravdu všem, kteří pomohli tomuto Mistrovství vzniknout!

Fotogalerie