Aktuální provoz hřiště

Od 12. dubna 2021 od 8:00 je náš provoz přístupný pro všechny bez omezení a platí pro něj tato provozní nařízení, která jsou nadřazena všem ostatním a to do odvolání:

Fotografie k novince: Aktuální provoz hřiště (1)
 • Golfové hřiště je v provozu každý den od 8:00 do setmění a to v případě, že není námraza. Pokud je jakákoli část hřiště namrzlá, je hra na celém hřišti zakázána! Veškeré vnitřní části provozu (restaurace, recepce, toalety) jsou uzavřeny. Recepce funguje přes okénko. Na hřišti je možné hrát pouze po řádném odbavení, které lze provést:

  • Samoodbavením přes mobilní aplikaci TeeTime (podrobný návod na www.golf-horehledy.cz)
  • Odbavením po telefonu na čísle 775 012 892.
  • Odbavením přes recepci, která je otevřena v čase 8:00 - 18:00 v prostorách salonku restaurace Pod Kokšínem režimem "přes okénko" z parkoviště ve dvoře.

  Recepce je vám schopna nabídnou základní občerstvení v podobě teplých i studených nápojů a jednoduchých pokrmů (klobásky, toasty, nakládaný hermelín,...).

  Pro hru platí zimní cena fee 300 Kč. Tato cena platí na neomezený počet odehraných jamek a jakýkoli den v týdnu. Jsou zachovány všechny 100% reciprocity.

  Hra je možná pro 2 hráče ve flightu a v případě, že hráči udržují rozestup větší než 2 metry, nemusí mít roušku.

 • Driving range je v provozu každý den od 8:00 do setmění a odpalování z rohožek je možné i při námraze. Vstup na cvičný green je možný jen pokud není námraza. Hra z trávy (odpaly, čipy a pitche) je zakázána! Hra z písečné překážky je možná bez omezení.

Děkujeme za respektování těchto opatření, mají své opodstatnění pro plynulý provoz na hřišti a péči o něj. Jsme moc rádi, že můžeme mít hřiště otevřené a přejeme krásnou hru!