Letní olympijské golfové hry 2021

Víme, že plánovat na konec prázdnin je dost složité. Ale taky víme, že děti si svou zábavu zaslouží! Takže to máme naplánované a pevně věříme tomu, že to klapne! Letošní tábor bude v duchu olympijských her a bude jak pro golfisty, tak i ty, co hůl nikdy nedrželi v ruce. Takže rodičové, babičky, sourozenci a kamarádi - hurá do Hořehled!

Fotografie k novince: Letní olympijské golfové hry 2021 (1)

Základní informace naleznete na přiloženém letáku a je asi zbytečné rozepisovat bohatý plánovaný program. Jsme připraveni na golfisty i negolfisty, budeme soutěžit ve spoustě různých tradičních i méně obvyklých aktivitách, budeme sbírat týmové body, vytvářet vlajky a talismany, výletit po okolí atd.

Děti budou ubytovány v *** hotelu Pod Kokšínem s plnou penzí včetně svačin a pitného režimu, pro negolfisty je samozřejmostí zapůjčení golfového vybavení, volný vstup na hřiště a tréninkové balónky.

V tomto odkazu naleznete orientační program táboru, který budeme upravovat dle počasí a možností jednotlivých aktivit. V případě vašeho zájmu postačí vyplnit formulář na konci tohoto článku a my se Vám ozveme. Ti z vás, kteří si jsou účastí svých dětí jistí, mohou již zaslat nascanovanou závaznou přihlášku, na kterou obratem dostanou informace k platbě.

V případě doplňujících dotazů nebo nejasností se neváhejte na pana Kopčáka (775 012 892 nebo mkopcak@golf-horehledy.cz) kdykoli obrátit. Děkujeme a těšíme se na další parádní táborové dobrodružství.