Ceník členství 2012

Vlna novinek pokračuje, dnes vám představíme novou podobu členství v GCHOR pro rok 2012.

Fotografie k novince: Ceník členství 2012 (1)

V letošním roce přicházíme s kompletně inovovanou a revoluční nabídkou členství v našem rozvíjejícím se klubu, podpořenou již tradičními benefity:

Již nemáme jen jednu variantu, ale můžete nabídky různě kombinovat a získat tak zajímavé slevy:

Členství BEST - 24 000 Kč
  • Cena zůstala stejná, ale nový člen získá opravdu o dost navíc - v ceně tohoto členství je totiž automaticky obsaženo plnohodnotné členství, greenfee na celou sezónu, základní golfové vybavení (set, putter a bag) a kurz na získání HCP 54. Bomba!
Členství STANDARD - 18 000 Kč
  • Jak název napovídá, jedná se o běžnou nabídku členství. Za tuto cenu získá nový člen plnohodnotné členství a greenfee na celou sezónu.
Členství FAMILY - 35 000 Kč
  • Máte sportovní rodinu? Štve vás, že všude počítají jen s jedním potomkem? I pro vás máme super akci - v ceně tohoto balíčku získáte plnohodnotné členství pro 2 dospělé osoby a neomezený počet jejich potomků, včetně greenfee pro všechny na daný rok.
Členství REDEEM - 3 x 12 000 Kč
  • Dnes každý počítá korunu a proto máme i členství v podobě splátek. Pokud tyto splátky uhradíte ve třech po sobě jdoucích letech vždy v řádném termínu splátky členského příspěvku, získáte plnohodnotné členství a samozřejmě i greenfee na tyto 3 roky.

Kompletní přehled cen a jejich popis a podmínky najdete v ceníku. Jakékoli dotazy samozřejmě velmi rádi zodpovíme.