Pro děti

Golf Club Hořehledy si za jeden z hlavních cílů své činnosti již v roce 2006 vybral podporu mládeže. Ve vedení pravidelných tréninků a rozvíjení schopností mladých hráčů a hráček vidíme smysl naší práce a investic. Proto jsme se v roce 2014 jako jedni z prvních připojili k novému projektu ČGF Se školou na golf, a intenzivně tak spolupracujeme s okolními školami, ve kterých vedeme každý týden golfové kroužky. Stejně tak vozíme děti v rámci výuky přímo na golfové hřiště.

V dětském golfovém oddíle neučíme mládež jen pravidlům a systému golfové hry, ale dozví se i o fair play, morálních hodnotách nebo spolupráci. Vždy se snažíme najít přímou souvislost mezi sportovním soutěžením a normálním životem. V roce 2020 jsme po několika letech monitorování a testování profesionalizovali náš tréninkový systém, kdy k rozvoji dětí používáme pokročilé moderní technologie jako např. online tréninkový deník, online tréninkovou agendu přístupnou trenérům, dětem i rodičům, atd.

Vrcholem práce se začínající mládeží je vznik golfové tour Pinďa Cup v roce 2010 – několik turnajů rozvrstvených v celé sezóně, kde děti soutěží o poháry a drobné ceny. Jednotlivé turnaje jsou rozmístěny po klubech po Západních Čechách a jsou na ně zváni i účastníci z jiných klubů. Děti mají porovnání a prohloubí si schopnost spolupráce. Každoročně pro menší a začínající golfisty pořádáme letní golfový tábor. Pro pokročilé a reprezentační hráče z řad mládeže realizujeme letní tréninkový kemp zaměřený na jednotlivé herní aspekty, psychologii hry a individualitu jednotlivce.

Koordinaci dětských tréninků včetně přihlašování nováčků vede Martin Kopčák (+420 775 012 892; mkopcak@golf-horehledy.cz), neváhejte se na něj se svými dotazy obrátit.

Ceník

Ceník dětských tréninků
Vztah k GCHORCena/ rok
Člen2000 Kč
Nečlen4000 Kč

Rozvrh

Rozvrh dětských tréninků
Den v týdnuZačátečníciPokročilí *
Pondělí16:00 – 18:00 Kopčák16:00 – 18:00 Kopčák
Pátek17:00 – 19:00 Kopčák17:00 – 19:00 Čelikovský
Sobota---16:00 – 17:30 Čelikovský

* - hráč je přidělen do výkonnostní skupiny "Pokročilí" pouze na základě rozhodnutí M. Kopčáka v rámci tréninků začátečníků