Pro začátečníky

Láká vás golf? Chcete si ho zkusit, ale nevíte, jak na to? Slyšeli jste, jak se o něm vaši kamarádi a známí se zaujetím baví? Chtěli byste vědět, proč to trvá i desítky minut, než si povědí veškeré zážitky, které získali během jednoho jediného tréninkového kola na hřišti? Tyto kurzy jsou určeny právě těm, kteří do světa golfu ještě nevstoupili, ale rádi by tak učinili a zjistili, v čem spočívá krása tohoto sportu.

Hraj Golf Změň Život

Ideální způsob jak si osahat golf a zjistit o něm co nejvíce informací. Certifikovaný trenér vás proveze v bugině po hřišti, popovídáte si o historii i současnosti golfového prostředí, seznámíte se s cenovými podmínkami tohoto sportu a samozřejmě si ho pořádně vyzkoušíte. A pak se můžete rozhodnout, jestli budete nadále pokračovat ve zdokonalování vaší techniky třeba ziskem "Osvědčení pro hru na hřišti".

2 × 1,5 hodiny tréninku včetně zapůjčení vybavení a míčků – 299 Kč, nákup můžete provést přímo zde

Jdu na golf

Druhý projekt pro začínající hráče. Pokud už víte, že vás golf láká, ale pořád si nejste jisti, zda ho budete chtít hrát naplno. Zásadní výhodou tohoto balíčku je zisk vybavení za výhodných podmínek!

2 × 55 minut tréninku + tři hole značky Wilson (7, P, putter) + 3 míčky značky Wilson – 1 290 Kč