Partneři

Informační Centrum Brdy

Informační Centrum Brdy

Podrobné informace pro návštěvníky Brd. Ať už do Brd míříte na kole nebo pěšky, dokážeme vám vybrat ty nejlepší výlety a vybavit vás na cestu všemi potřebnými materiály.

Česká Podnikatelská Pojišťovna

Česká Podnikatelská Pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.

OPTICZ

OPTICZ

Oční optika OPTICZ se zaměřuje se na individualitu každého klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klade na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. 

Jako jediné pracoviště v Plzni provádí měření zraku s využitím unikátního přístroje
 i.Polatest od firmy CarlZeiss.

Premium Golf

Premium Golf

Premium Golf je rozmanitý svět cestování a zábavy, golfu a hry, byznysu a lifestylu. Premium Golf zpracovává golfová témata z různých úhlů pohledu, nechybí rozhovory, reportáže ze zajímavých zahraničních destinací, ale i tipy na výlety v rámci Česka a Slovenska. Informuje o trendech a novinkách ve vybavení, představí rozmanitá hřiště.

GolfEurope.cz

GolfEurope.cz

GolfEurope.cz je specializovaný portál, který vám pomůže hrát golf u nás i v zahraničí za nejlepších podmínek. Mottem je „Nemusíte být bohatí, abyste si zahráli“.

Golfcourses.cz

Golfcourses.cz

Golfcourses.cz je propagačním partnerem PilsnerGolf Resortu Hořehledy.

kdykde.cz

kdykde.cz

Kulturní přehled na internetu - koncerty, festivaly, výstavy, divadla, kina.

Burzovní Noviny

Burzovní noviny si kladou za cíl přinášet postřehy a komentáře nejen výlučně z oblasti investování, akcií, burzy a ekonomiky obecně, ale i politiky nebo i jiných témat.

Artis 3000

Artis 3000

ARTIS 3000 Vám zajistí spolehlivé spojení se světem golfu.

www.penziony.cz

www.penziony.cz

Katalog ubytování s přímými kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny - levné ubytování na horách i ve městě.

Časopis GOLF

Časopis GOLF

Časopis Golf je exkluzivní měsíčník, vycházející od roku 1993, nyní v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, reportáže, rozhovory a profily, testy vybavení, informace o novinkách a cestování za golfem.

Se školou na golf

Se školou na golf

Školám, které se rozhodnou do projektu Se školou na golf vstoupit, ČGF prostřednictvím golfových klubů zajistí potřebné startovní vybavení pro děti a mládež, zorganizuje a finančně přispěje na nutné kurzy a vzdělávání pedagogů.

Plzeňská karta

Plzeňská karta

Bonusový program plný slev!

GolfPlan

GolfPlan

Nejflexibilnější golfové pojištění.