Ubytování "Pod Kokšínem"

Na přelomu golfových sezón 2012 a 2013 se v PilsnerGolf Resortu Hořehledy pustili do rekonstrukce budovy restaurace "Pod Kokšínem" a především jejích ubytovacích kapacit. A to ještě netušili, že v lednu letošního roku získají ocenění za “Nejlepší golfový balíček roku 2013“ – romantický pobyt spojený s neomezeným golfem a večeří přímo na golfovém hřišti. Cílem rozsáhlé a náročné přestavby je vznik více než 50ti lůžek připravených pro nadšené golfisty, cyklisty i další návštěvníky nádherné přírody brdského pohoří

Fotografie k novince: Ubytování "Pod Kokšínem" (1)

Nad samotnou budovou restaurace je již z minulých let v prvním patře situována trojice pokojů a to včetně komfortního apartmánu pro 4 osoby. Apartmán má samostatné WC a koupelnu s vířivou vanou. Tato dočasná kapacita samozřejmě přestala brzy stačit.

A proto o patro výše díky rekonstrukci půdní vestavby vznikla pětice pokojů s famózním výhledem po hořehledském okolí – vidět je přes náves do Spáleného Poříčí i na opačnou stranu přes klubovnu na první jamky golfového hřiště. Pokoje jsou díky dispozicím a přiznanému trámoví půdy rozmanitě členité a útulné. Zároveň dosahují různých velikostí, nechybí jednolůžkový pokoj, stejně jako královský apartmán pro minimálně 6 osob.

V druhé etapě výstavby vzniká celé nové ubytovací křídlo. To má již hrubé obrysy, především díky navýšení celého patra nad školícím salónkem. Díky této dostavbě získal objekt restaurace na jednolitosti a bezpečně uzavírá nádvoří a parkoviště ze severní strany. Plocha střechy je umně rozdělena francouzskými a střešními okny, stejně jako staromódně pojatými arkýři.

V novém křídle vzniká prostor pro zázemí zaměstnanců a především dalších 5 velkorysých pokojů. Ty budou všechny disponovat falešným spacím patrem, takže celková kapacita tohoto úseku bude minimálně 20 lůžek. Druhá etapa dostavby by měla být ukončena během letošního roku.

K novým pokojům patří samozřejmě náležitý servis. Celý resort je pokryt bezdrátovou wifi sítí zdarma a pro golfisty i cyklisty je připravena úschovna jejich vybavení. O službách samotné restaurace a vytříbeném jídelním i nápojovém lístku se snad není ani potřeba zmiňovat. V neposlední řadě je určitě dobré zmínit, že cenový rozměr ubytování v PilsnerGolf Resortu má ryze lidské parametry: noc pro dva ve dvoulůžkovém pokoji za 900 Kč, apartmán jen o 100 Kč dražší a jednolůžko za 600 Kč. Vše se snídaní!

Pro návštěvníky je nabídka ubytování navíc zpestřena zajímavými balíčky. V srdci brdských hor totiž můžete hrát golf. Můžete i relaxovat, prožít romantiku při svíčkách, jezdit na kole nebo se koupat. Můžete s sebou vzít svoje děti nebo i domácí mazlíčky. Nabízí zde zázemí pohodového a rodinného areálu, kde vám připraví dovolenou šitou na míru:

Golf a romantika – 4 900 Kč

Přes den golf, večer v obležení romantiky! Ať už golf hrajete nebo se ho chcete naučit - vezměte svou lásku do Hořehled a nebudete litovat! Balíček obsahuje - ubytování na dvě noci, láhev sektu na pokoji + dárek, polopenzi včetně luxusní romantické večeře přímo v prostoru golfového hřiště, neomezený vstup na hřiště pro 2 osoby a 3 lekce s golfovým trenérem.

Rodina na golfu – 5 900 Kč

Děti se chtějí koupat, manžel chce hrát golf. Není nutné si vybírat, my vám rozumíme a máme balíček přímo pro celou rodinu - ubytování na dvě noci v pokoji s přistýlkou, polopenzi, neomezený vstup na hřiště pro 4 osoby, 4 lekce s golfovým trenérem a zapůjčení kompletního golfového vybavení.

Golfový balíček – 3 900 Kč

Sen každého golfisty – neomezený golf po dobu 3 dní. A při únavě můžete vyrazit po okolí se vykoupat nebo prozkoumat blízké rozhledny a zámky. Balíček obsahuje - ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi, neomezený vstup na hřiště.

Resort se díky rekonstrukci dostává i do pomyslného hledáčku firem, které chtějí pro své zaměstnance zajímavé místo pro školení nebo teambuilding, pro obchodní partnery místo pro prezentaci svých novinek a služeb. Sestavení jakékoli akce na klíč je samozřejmostí, zkušenosti v oblasti konferenčních služeb a cateringu přidávají na atraktivitě. Pro firemní klientelu májí určený samostatný kongresový salónek pro cca 40 osob vybavený veškerou video, audio a PC technikou. Tento prostor lze samozřejmě využívat i k soukromým účelům jako jsou např. rodinné oslavy, rauty, srazy apod.

Krásná a nedotčená příroda Brd, přírodní devítijamkové golfové hřiště, resort s rodinnou a pohodovou atmosférou, Plzeň i Praha na dosah a řada zajímavostí v okolí dělají s hořehledského resortu jedinečné útočiště pro každého návštěvníka.

Fotogalerie