Pilsner Urquell HCP Tour - celkové výsledky

A je to za námi a byla to bomba až do konce. První místo celkové vybojoval Vláďa Šimeček, druhý po nervy drásajícím rozstřelu skončil Jarda Šroubek a třetí Honza Šimeček. Gratulace všem a díky ostatním, kteří dokázali z tohoto ročníku udělat ten nejnapínavější ze všech!

News photograph: Pilsner Urquell HCP Tour - celkové výsledky (1)

Celkové výsledky tour si můžete prohlédnout zde.

A jak se letos hrálo? Základní formát zůstává stejný jako loni, plánujeme 34 turnajů (včetně letních podvečerních pátků od června do září). Nově budou začátky úterních turnajů od 16:00, na podzim pak dříve kvůli zkracování dnů.

První tři z každého turnaje získávají produkty Pilsner Urquell a zároveň nové golfové míčky (1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček). Startovné zůstává pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje neomezené množství vody do vlastní lahve a svačinu (ovoce nebo sušenka).

Celoroční Pilsner Urquell HCP Tour má tyto pravidla:

 • Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (34 turnajů), ostatní výsledky se škrtají.
 • Každé 1. úterý v měsíci se bude zisk STB bodů násobit koeficientem 1,3 (zaokrohlujeme na celé STB body).
 • Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím:
  • Za Nearest to pin na 2. jamce obdržíte body takto: nejblíže jamce - 3 body, 2. nejbližší - 2 body, 3. nejbližší - 1 bod!
  • Za Longest drive na 8. jamce vítěz dostane 2 body!
  Vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci za každý turnaj do celkového hodnocení, a to i v případě, že výsledek daného turnaje nakonec škrtají. Pokud turnaj nedokončí, bonifikaci neobdrží. Vložené soutěže jsou pro muže a ženy společné.
 • V případě rovnosti bodů na prvních třech místech po posledním turnaji v sezóně, rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny!

A ceny pro celkové vítěze:

 1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2021 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
 2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2021 nebo voucher na 10 her pro nečlena
 3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2021 nebo voucher na 5 her pro nečlena

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!