Aktuální provoz hřiště

Od 18. prosince 2020 od 8:00 platí pro provoz PilsnerGolf Resortu v Hořehledech tato provozní nařízení, která jsou nadřazena všem ostatním a to do odvolání:

News photograph: Aktuální provoz hřiště (1)
  • Golfové hřiště je v provozu každý den od 8:00 do setmění a to v případě, že není námraza. Pokud je jakákoli část hřiště namrzlá, je hra na celém hřišti zakázána! Na hřišti je možné hrát pouze po řádném odbavení, které lze provést:

    • Samoodbavením přes mobilní aplikaci TeeTime (podrobný návod na www.golf-horehledy.cz)
    • Odbavením po telefonu na čísle 775 012 892.

    Každému, kdo bude hrát na hřišti bez řádného odbavení, zarostou všechny nehty na pravé noze, udělají se záděry na pravé ruce, bude 30 dní v kuse kýchat a dostane několik výchovných kopanců od manažera!

    Pro hru platí zimní cena fee 300 Kč. Tato cena platí na neomezený počet odehraných jamek a jakýkoli den v týdnu. Jsou zachovány všechny 100% reciprocity a 50% reciprocity v týdnu.

  • Driving range je v provozu každý den od 8:00 do setmění a odpalování z rohožek je možné i při námraze. Vstup na cvičný green je možný jen pokud není námraza. Hra z trávy (odpaly, čipy a pitche) je zakázána! Hra z písečné překážky je možná bez omezení.

Děkujeme za respektování těchto opatření, mají své opodstatnění pro plynulý provoz na hřišti a péči o něj v zimní mezisezóně. Jsme moc rádi, že můžeme mít hřiště otevřené a přejeme krásnou hru!