PilsnerGolf Resort Horehledy is located in a picturesque countryside of Brdy Hills, 20km south of Pilsen.

Our beautiful surroundings may tempt one to relax and recuperate or to actively explore what we have to offer.

There are various ways how to spend your time off, so please read on as we cannot possibly cover it all in one paragraph.

News

19/09/2018
PURE BIO HCP Tour 2018 - průběžné výsledky

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů pokračuje v roce 2018 ve vylepšené podobě! V turnaji 18.9. zvítězil Láďa Holub, druhé místo obsadil Jarda Šroubek a třetí byl Petr Grim. Nearest to pin vystřelil Láďa Holub a longest drive odpálil Petr Grim. Zbývá nám 5 turnajů. [more]

17/09/2018
Mistrovství GCHOR v jamkovce 2018

Královna golfových soutěží = jamkovka. Možnost do své hry zapojit nejen své golfové umění, ale i taktiku, čtení soupeře, férové provokace. Psychicky odolný začátečník drtí zkušené borce tíhou okamžiku. Tomáš Spousta se stal letošním mistrem klubu! [more]

16/09/2018
Mistrovství klubu na rány 2018

Díky příznivému počasí a perfektní práci údržby čekalo na letošní účastníky mistrovství klubu parádně připravené hřiště. K tomu luxusní počasí po oba dny a skvělé umění našeho kuchaře Mildy bylo základem pro pohodový víkend plný úžasných výsledků. [more]

13/09/2018
Finále pro nejmenší

Poslední prázdninový pátek patřil finále letošního Pinďa Cupu v domácích Hořehledech. V průběhu sezóny jsme se podívali do Alfrédova, Darovanského dvora a na Dýšinu, poslední turnaj, na kterém se sčítaly body získané z předchozího průběhu léta už tradičně patřil do Hořehled.  [more]

28/08/2018
Finále Kokšínské tour - Brdský pohár

Letošní parné léto je za námi a s ním i Kokšínská tour. 87 různých hráčů se v pěti turnajích utkalo jak v jednotlivých turnajích, tak i v celkovém součtu STB bodů. A byla to zase paráda! [more]