Juniorské výsledky 2024

Abychom si udrželi přehled o tom, co letos dokázali naši hráči v juniorských turnajích uhrát, budeme vést průběžně aktualizovanou tabulku výsledků turnajů ČGF a fotogalerii. Děkujeme všem mládežníkům, že tak parádně reprezentují náš klub!

  • Kotlina Terezín 13.4.
    • Lukáš Fučík - 2. místo (HCP 22,4)
    • Vanessa Karasová - 3. místo (HCP 39,4)
    • Bětka Sochorová - 6. místo (HCP 37,9)
    • Jan Dubišár - 7. místo (HCP 18,9)
    • Dan Knoflíček - 9. místo (HCP 27,0)
    • Pavel Dubišár - 12. místo (HCP 26,9)
    • Andrej Bečvář - 15. místo (HCP 32,2)
    • Julie Frisch - 19. místo (HCP 20,4)
  • Alfrédov 21.4.
    • Jan Dubišár - 1. místo (HCP 18,7)
    • Vanessa Karasová - 1. místo (HCP 38,5)
    • Václav Žikeš - 1. místo (HCP 46,1)
    • Pavel Dubišár - 2. místo (HCP 26,8)
    • Andrej Bečváč - 2. místo (HCP 31,0)
    • Bětka Sochorová - 5. místo (HCP 37,9)
  • Hluboká 21.4. (3denní WAGR turnaj)
    • Petr Juráš - 39. místo (HCP 12,0)
  • Barbora 27.4.
    • Bětka Sochorová - 2. místo (HCP 37,0)
    • Jan Dubišár - 3. místo (HCP 15,7)
    • Julie Frisch - 5. místo (HCP 20,0)
    • Pavel Dubišár - 6. místo (HCP 26,0)
    • Vanessa Karasová - 10. místo (HCP 38,9)
  • Slapy 28.4.
    • Dan Koudelka - 3. místo (HCP 24,3)
    • Dan Knoflíček - 14. místo (HCP 25,9)
  • Podbořánky 1.5.
    • Vašek Žikeš - 2. místo (HCP 45,3)
    • Andrej Bečvář - 3. místo (HCP 29,9)
    • Petr Juráš - 4. místo (HCP 11,4)
    • Roman Čulák - 7. místo (HCP 20,0)
    • Jan Dubišár - 9. místo (HCP 14,9)
    • Vanessa Karasová - 9. místo (HCP 38,9)
    • Julie Frisch - 13. místo (HCP 20,0)
    • Bětka Sochorová - 14. místo (HCP 36,9)
  • Botanika 4.5.
    • Vašek Žikeš - 1. místo (HCP 43,6)
    • Jan Dubišár - 1. místo (HCP 14,5)
    • Roman Čulák - 2. místo (HCP 20,0)
    • Andrej Bečvář - 2. místo (HCP 27,4)
    • Dan Koudelka - 4. místo (HCP 24,7)
    • Dan Knoflíček - 4. místo (HCP 25,9)
    • Vojta Vybíral - 4. místo (HCP 28,6)
    • Bětka Sochorová - 5. místo (HCP 36,2)
  • Vinoř 5.5. (NGTM)
    • Juráš - 39. místo (HCP 12,2)
  • Beřovice 11.5.
    • Bětka Sochorová - 2. místo (HCP 31,9)
    • Vašek Žikeš - 4. místo (HCP 38,3)
    • Vojta Vybíral - 6. místo (HCP 26,1)
    • Petr Juráš - 6. místo (HCP 11,8)
    • Lukáš Fučík - 7. místo (HCP 20,4)
    • Dan Koudelka - 9. místo (HCP 24,4)
    • Honza Dubišár - 12. místo (HCP 14,2)
    • Andrej Bečváč - 19. místo (HCP 27,4)
    • Pavel Dubišár - 22. místo (HCP 23,9)

  • Bitozeves 18.5.
    • Vašek Žikeš - 3. místo (HCP 36,1)
    • Bětka Sochorová - 4. místo (HCP 31,1)
    • Andrej Bečvář - 5. místo (HCP 27,1)
    • Julie Frisch - 6. místo (HCP 20,0)
    • Dan Knoflíček - 8. místo (HCP 25,1)
  • Šilhéřovice 19.5. (NGTM)
    • Petr Juráš - 23. místo (HCP 10,8)
    • Honza Dubišár - 32. místo (HCP 14,2)
  • Háje 26.5.
    • Vanessa Karasová - 2. místo (HCP 34,4)
    • Honza Dubišár - 4. místo (HCP 13,9)
    • Dan Knoflíček - 4. místo (HCP 24,2)
    • Andrej Bečvář - 5. místo (HCP 26,7)
    • Julie Frisch - 6. místo (HCP 19,5)
    • Vašek Žikeš - 6. místo (HCP 33,0)
    • Pavel Dubišár - 7. místo (HCP 23,0)
    • Roman Čulák - 8. místo (HCP 20,0)
    • Vojta Vybíral - 9. místo (HCP 25,3)
    • Bětka Sochorová - 10. místo (HCP 31,1)
  • 31.5. Telč (3denní WAGR turnaj)
    • Petr Juráš - 40. místo (HCP 10,7)
  • Janov 1.6.
    • Julie Frisch - 1. místo (HCP 17,4)
    • Vašek Žikeš - 5. místo (HCP 31,7)
  • Austerlitz 7.6. (NGTM)
    • Petr Juráš - 38. místo (HCP 10,5)
  • Luby 9.6.
    • Andrej Bečvář - 3. místo (HCP 26,2)
    • Vašek Žikeš - 3. místo (HCP 31,7)
    • Vojta Vybíral - 6. místo (HCP 25,3)
  • Ústí nad Labem 16.6.
    • Vašek Žikeš - 8. místo (HCP 31,7)
    • Honza Dubišár - 9. místo (HCP 14,2)
    • Pavel Dubišár - 9. místo (HCP 21,9)
    • Julie Frisch - 12. místo (HCP 17,0)

Činnost hořehledské mládeže je realizována s podporou České golfové federace, Plzeňského kraje, města Spálené Poříčí. Děkujeme moc za podporu!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle