Tomášův a Jirkův herní dýchánek - pozastaveno

Vzhledem k aktuálně platným opatřením jsou herní dýchánky prozatím pozastaveny. O jejich opětovném spuštění vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Fotografie k novince: Tomášův a Jirkův herní dýchánek - pozastaveno (1)

Dali jsme hlavy dohromady a dumali, co v Hořehledech zlepšit. Vykoumali jsme, že naše turnaje se hrají celkem pomalu a že to je pruda. A že jedním z důvodů by mohlo být, že řada lidí vlastně ani pořádně neví, jak turnaj (a nejen ten) pěkně v tempu hrát. To už byl jen krůček k nové službě - budeme naše členy vzdělávat v herním tempu, course managementu, strategii a pravidlech. A samozřejmě zadarmo!

Takže pokud máte pocit, že v kterékoli z těchto oblastí tápete nebo dokonce nevíte, co ta slova znamenají, jste tu správně. A je uplně fuk, jestli golf hrajete 10 let a máte HI 15 a nebo ještě zbožně hladíte svou první členskou kartičku - služba je pro každého z vás.

Chceme vám během hry na hřišti ukázat a okomentovat správné a rychlé řešení samotného pohybu na něm, všech vzniklých (a nebo nasimulovaných) herních situací a doplnit je doporučeními z hlediska optimální strategie a samozřejmě pravidel. A to od hráčů, kteří sami mají single HI, spoustu turnajových zkušeností a reprezentují Hořehledy v ligových soutěžích - Tomáš Kempf a Jirka Šimonek. Jak to celé bude fungovat?

Z termínu níže si vyberete ten svůj a pošlete klukům žádost o rezervaci na treninky@golf-horehledy.cz, kterou oni buď potvrdí nebo nabídnou jiný termín (kapacita je 4 hráči na termín). Kluci se případně doptají na nějaké detaily, aby si danou lekci připravili odpovídajícně jejímu obsazení a vy se pak už jen dostavíte v domluvený čas na 1. tee. Svou účast smíte opakovat vždy po měsíci od té předchozí, aby se dostalo na všechny zájemce.

Aktuální vypsané termíny jsou:

  • 7.5. 16:00 - Tomáš Kempf - 2 volná místa
  • 8.5. 13:00 - Jirka Šimonek - obsazeno
  • 15.5. 13:00 - Jirka Šimonek - 3 volná místa

Věříme, že díky tomuto osobnímu přístupu si mnohem lépe osvojíte správné herní návyky a prohloubíte herní dovednosti, navíc v typické hořehledské atmosféře klidu a pohody. Těšíme se na vás!