PILSNER URQUELL HCP Tour 2022 - konečné výsledky

Dobojováno. V posledním turnaji vyhrál Pavel Dubišár, druhý byl Franta Líbl a třetí Přemek Tupý. Body za Nearest to pin si odnesli v tomto pořadí Přemek Tupý, Pavel Dubišár a Martin Kopčák. Longest drive vystřelil Přemek Tupý.

Konečné výsledky si můžete prohlédnout zde. 100% slevu na roční členský příspěvek si vyhrál Přemek Tupý, pouhé 2 body před Pavlem Dubišárem. Třetí místo si uhrát Jirka Velkoborský.

A jak se letos hrálo se dočtete níže:

Plánujeme za podpory hlavního plzeňského partnera uspořádat 43 odpoledních miniturnajů. Základní formát zůstává stejný včetně letních podvečerních pátků od června do září. Jako loni jsou začátky úterních turnajů od 16:00, na podzim pak dříve kvůli zkracování dnů. Pátky budou začínat od 17:00.

První tři v pořadí z každého turnaje získávají produkty Pilsner Urquell a zároveň nové golfové míčky (1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček). Startovné zůstává pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje neomezené množství vody do vlastní lahve a svačinu (ovoce nebo sušenka).

Celoroční pořadí Pilsner Urquell HCP Tour má tyto pravidla:

 • Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (43 turnajů), ostatní výsledky se škrtají. 
 • Každé 1. úterý v měsíci se bude zisk STB bodů násobit koeficientem 1,3 (zaokrohlujeme na celé STB body).
 • Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím:
  • Za Nearest to pin na 2. jamce obdržíte body takto: nejblíže jamce - 3 body, 2. nejbližší - 2 body, 3. nejbližší - 1 bod!
  • Za Longest drive na 8. jamce (jamky se mohou v průběhu roku střídat) vítěz dostane 2 body! Vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci za každý turnaj do celkového hodnocení, a to i v případě, že výsledek daného turnaje nakonec škrtají. Pokud turnaj nedokončí, bonifikaci neobdrží. Vložené soutěže jsou pro muže a ženy společné.
 • V případě rovnosti bodů na prvních třech místech v celkovém pořadí po posledním turnaji v sezóně, rozhoduje rozstřel (opakovaný) na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny! 

A ceny pro celkové vítěze:

 1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2023 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
 2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2023 nebo voucher na 10 her pro nečlena
 3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2023 nebo voucher na 5 her pro nečlena

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle