Mistrovské Hořehledy

Druhý víkend v září patří v kalendáři České golfové federace mistrovským utkáním v klubech. A nejinak tomu bylo i u nás v Hořehledech, kdy se do soubojů s náročným nastavením hřiště pustilo 36 hráčů ve 4 kategoriích.

Velmi rychlé greeny, dlouhá odpaliště a zapeklité PIN pozice stály v cestě Juniorům do 18ti let, Seniorům nad 60 let (obě kategorie hrané na STB body) a ženám i mužům v kategorii na rány. Oba dny přinesly nespočet nádherných ran a soubojů do posledního puttu. A užili jsme si to o to více, že po celý víkend vládlo nádherné počasí.

V neděli jsme turnaj zpestřili vloženými soutěžemi. Nejpřesnějším hráčem se stal Dan Knoflíček, nejdelším mužem Tomáš Půlpán a nejdelší ženou Danča Vaníková.

V kategorii seniorů obsadil třetí místo prezident klubu Karel Čelikovský. Druhé místo po loňském vítězství bral Vašek Zeman a bezkonkurenčním seniorským mistrem se stal Zdeněk Čihák.

V kategorii juniorů se na třetím místě umístil Pavel Dubišár. Druhé místo vystřílela Vanessa Karasová a nekompromisním stylem start cíl se juniorským mistrem stal Dan Knoflíček!

V dámské kategorii vybojovala třetí pozici Radka Škrášková, druhé místo brala Zuzka Hrdinová. Obhájkyně titulu Danča Vaníková se i letos stala mistryní v kategorii žen.

U mužů byly výsledky předurčené prvním kole a druhé na tom nic nezměnilo. Místo třetí vystřílel Tomáš Půlpán. Druhé Vašek Nový a letošním mistrem v mužské kategorii se stal Tomáš Spousta!

Podrobné výsledky naleznete na serveru ČGF. Tímto moc děkuji všem hráčům za fantastickou účast a parádní atmosféru a už teď se těším na další ročník!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle