Tábor u Bojovky 2024

Víme, že plánovat dnes věci dopředu je složité. Ale taky víme, že děti si svou zábavu zaslouží! Takže my jsme připraveni! Letošní tábor bude v znamení pohybu a to jak pro golfisty, tak i ty, co hůl nikdy nedrželi v ruce. Takže rodičové, babičky, sourozenci a kamarádi - hurá do Hořehled!

Základní informace naleznete na přiloženém letáku a je asi zbytečné rozepisovat bohatý plánovaný program. Jsme připraveni na golfisty i negolfisty, budeme soutěžit ve spoustě různých tradičních i méně obvyklých aktivitách, budeme sbírat týmové body, vytvářet vlajky, výletit po okolí atd.

Děti budou ubytovány v *** hotelu Pod Kokšínem s plnou penzí včetně svačin a pitného režimu, pro negolfisty je samozřejmostí zapůjčení golfového vybavení, volný vstup na hřiště a tréninkové balónky.

Ti z vás, kteří si jsou účastí svých dětí jistí, mohou již zaslat nascanovanou závaznou přihlášku (obsahuje i seznam doporučených věcí), na kterou obratem dostanou informace k platbě. Pokud máte o tábor prozatím jen předběžný zájem, zaregistrujte se prosím zde.

V případě doplňujících dotazů nebo nejasností se neváhejte na pana Kopčáka (775 012 892 nebo mkopcak@golf-horehledy.cz) kdykoli obrátit. Děkujeme a těšíme se na další parádní táborové dobrodružství.

Tábor realizujeme s podporou České golfové federace, Plzeňského kraje, města Spálené Poříčí, Národní sportovní Agentury a společnosti ALBI CZ. Děkujeme moc za podporu!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle