ŘáHolec Memorial 2024 - 7. dubna

Stopu Jirky Holce najdete prakticky v každém kousku našeho areálu. Jsme moc rádi, že nám vzpomínku na něj každoročně pomáháte udržovat. A i letos spojíme to smutné s něčím pozitivním, záslužným - výtěžek celého turnaje věnujeme někomu potřebnému z našeho okolí.

Letos počátkem prázdnin to budou tři roky, co nás opustil golfista, který byl s hořehledským areálem spojen tak úzce, jak jen to je možné. Jirka zastával pozici sportovně technického komisaře Golf Clubu Hořehledy, trénoval golfové nováčky, zařizoval dotační politiku resortu, spravoval členskou základnu. Ale šikovně a ochotně pomáhal i s technickými věcmi, nikdy pro něj nebyl problém přitlouct hřebík nebo umýt talíř při návalu v restauraci. A pořád nám tu moc chybí.

V letošním roce jsme se rozhodli spojit síly s MAS svatého Jana z Nepomuku, která na spálenopoříčsku mimo jiné organizuje potravinovou banku. Ta je určena pro rodiny v hmotné nouzi, finanční tísni či rodiče samoživitele. Díky naší/ vaší podpoře bude možné potravinovou banku obohatit o kvalitnější potraviny, drogistické zboží a dětské hygienické produkty.

Program turnajového dne:

  • Sraz v 9:00 na driving range, vzpomínkové zahájení
  • 9:30 - soutěž v Longest drive putterem (nechcete-li riskovat vlastní, rádi zapůjčíme) - 3 pokusy/ hráč
  • 10:30 - soutěž v Nearest to pin putterem na 9. jamce (100 m od greenu) - 3 pokusy/ hráč
  • 11:30 - drobné občerstvení na recepci
  • 12:00 start golfového turnaje na 18 jamek (hlásit se můžete zde)
  • cca 17:00 vyhlášení turnaje v restauraci Pod Kokšínem

Účast na doprovodných soutěžích není povinná, ale moc ji uvítáme.

Těšíme se na vás!

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle