Hořehledy pomáhají 2024

Před třemi lety nás všechny zastihla velmi smutná zpráva - Jirka Holec zemřel při autonehodě. Člověk, který byl 15 let u všeho, co se v hořehledském golfu událo, byl pryč. Ale vzpomínka na něj nemizí...

7. dubna 2024 se 56 hráčů sešlo na turnaji ŘáHolec Memorial, aby si Jirku připomněli a zároveň ve spojení s tím pomohli dobré věci. Konkrétně MAS svatého Jana z Nepomuku, která na Spálenopoříčsku mimo jiné organizuje také potravinovou banku. Ta je určena pro rodiny v hmotné nouzi, finanční tísni či rodiče samoživitele. Díky naší/ vaší podpoře bude možné potravinovou banku obohatit o kvalitnější potraviny, drogistické zboží a dětské hygienické produkty. Proto jí Golf Club Hořehledy věnuje celkem 30 000 Kč.

Den jsme zahájili společnou vzpomínkou a soutěžemi, které Jirka perfektně ovládal. Jako Mistr republiky v puttování dokázal s touto holí zázraky. A proto jsme mu vzdali hold v Longest drive putterem (vítěz Martin Kopčák, 177 m) a Nearest to pin putterem (vítěz Vasilina Drenkalyuk ze 100 m dokázala míček zastavit 1,05 m od jamky).

Po drobném občerstvení hráči odehráli 18ti jamkový turnaj, jehož vítězi se stali Helena Hlubočková (HCP 36 - 54), Jirka Pecka ml. (HCP 18,1 - 35,9) a Mirek Muchna (HCP 0 - 18), ostatní pořadí si můžete prohlédnout na serveru ČGF. Vítězi vložených soutěží se stali Vendy Kydlíčková (Nearest to pin), Helena Hlubočková (Longest drive žen) a Jirka Pecka ml. (Longest drive mužů).

Děkujeme všem hořehledským hráčům za parádní účast a podporu dobré věci a MAS svatého Jana z Nepomuku co nejpohodovější rok při organizaci pomoci občanům našeho regionu. A Jirkovi díky za to, že na nás dává pozor! Za rok opět nazahranou...

Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle