Pilsner Urquell HCP Tour 2021 - průběžné výsledky

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů jede svůj další ročník. Do konce nám zbývá 20 zastávek, kdy tu poslední vyhrál Alhadad Mohamed, druhý byl Martin Kopčák a třetí Vašek Nový. Body za Nearest to pin si odnesli v tomto pořadí Alhadad mohamed a Patrik Zamazal a Longest drive vystřelil Martin Kopčák!

Fotografie k novince: Pilsner Urquell HCP Tour 2021 - průběžné výsledky (1)

Průběžné výsledky tour si můžete prohlédnout zde.

Základní formát zůstává stejný, plánujeme 40 turnajů (včetně letních podvečerních pátků od června do září). Jako loni jsou začátky úterních turnajů od 16:00, na podzim pak dříve kvůli zkracování dnů.

První tři z každého turnaje získávají produkty Pilsner Urquell a zároveň nové golfové míčky (1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček). Startovné zůstává pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje neomezené množství vody do vlastní lahve a svačinu (ovoce nebo sušenka).

Celoroční Pilsner Urquell HCP Tour má tyto pravidla:

 • Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (40 turnajů), ostatní výsledky se škrtají.
 • Každé 1. úterý v měsíci se bude zisk STB bodů násobit koeficientem 1,3 (zaokrohlujeme na celé STB body).
 • Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím:
  • Za Nearest to pin na 2. jamce obdržíte body takto: nejblíže jamce - 3 body, 2. nejbližší - 2 body, 3. nejbližší - 1 bod!
  • Za Longest drive na 8. jamce vítěz dostane 2 body!
  Vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci za každý turnaj do celkového hodnocení, a to i v případě, že výsledek daného turnaje nakonec škrtají. Pokud turnaj nedokončí, bonifikaci neobdrží. Vložené soutěže jsou pro muže a ženy společné.
 • V případě rovnosti bodů na prvních třech místech po posledním turnaji v sezóně, rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny!

A ceny pro celkové vítěze:

 1. 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2022 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
 2. 50% sleva na roční členský příspěvek 2022 nebo voucher na 10 her pro nečlena
 3. 30% sleva na roční členský příspěvek 2022 nebo voucher na 5 her pro nečlena

Děkujeme partnerům a těšíme se na shledání na některém z našich turnajů!