Aktuality

30 listopadu, 2021
Silvestrovský odpal 2022

Těžko teď odhadovat zda a v jaké podobě se budeme moci na přelomu letošního a příštího roku potkat. My jako vždy doufáme v to nejlepší, takže dle toho i plánujeme. Proto vás všechny srdečně zveme na tradiční setkání na terase našeho domu u 7. greenu - 31.12. ve 13:00. Připraveny budou tradiční pochutiny, ohýnek, cukroví […]

více informací
4 listopadu, 2021
Vánoční dárky z Hořehled

Každý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete v našem e-shopu. A po uhrazení vám voucher i s instrukcemi dorazí automaticky do emailu.

více informací
4 listopadu, 2021
Martine viděls to?!

Oči vytřeštěné, úsměv od ucha k uchu a napnuté očekávání, co tomu trenér řekne. Můj pohled se stáčí ve směru hole protažené po vydařeném odpalu a zaznamenávám bílou šmouhu, která protíná obzor a mizí v zeleném pažitu ve vzdálenosti notně překračující doposud běžné rány. Ten nadšený výraz koncentrovaného štěstí mám otisknutý natrvalo v paměti v takřka nekonečném množství variant. […]

více informací
1 listopadu, 2021
Aktuální provoz resortu

Od 11. října 2021 zahajujeme aerifikaci a zapískování greenů. Proto vejde v platnost mimosezóní celodenní fee za 300 Kč s platností do 31.3.2022. 100% reciprocity zůstávají zachovány.

více informací
19 října, 2021
Pilsner Urquell HCP Tour 2021 - konečné výsledky

40 turnajů letošní tour je za námi. Celkový vítězem se stává Patrik Zamazal, druhé místo obsadil Jan Kešner a třetí skončil Pavel Mach. Všem patří úleva na ročních členských příspěvcích pro rok 2022 dle propozic níže! Děkujeme plzeňskému Prazdroji za fantastické partnerství a už se těšíme na příští rok!

více informací
15 října, 2021
Ryder Cup 2023

Evropu. V roce 2023 bude Ryder Cup hostit Itálie a rád bych pro členy Golf Clubu Hořehledy, i další zájemce, zorganizoval hromadný zájezd.

více informací
10 října, 2021
Samoodbavení na hřiště

Na hru se rezervujete a odbavíte zcela sami, bez nutnost návštěvy recepce! Prosím využívejte této možnosti v zimní části sezóny. Jak to celé funguje?

více informací
8 října, 2021
Hořehledy vyslaly do světa dalších 14 golfistů

Už třetím rokem pro obyvatele jižního Plzeňska - Kokšíňáky - děláme golfové tréninky zdarma. S podporou nám nejbližších měst Spálené Poříčí, Blovice, Nezvěstice a Šťáhlavy a pod záštitou České golfové federace a projektu Bav se golfem jsme každou sobotu od 19. června do 26. září poctivě trénovali golfové odpaly, putty, příhry, pravidla, troubleshoty,… A nadšení našich sousedů nám každou sobotu vyráželo dech.

více informací
17 září, 2021
S firmou do Hořehled

Máte malou firmu na výrobu mýdel o deseti lidech nebo šéfujete oddělení v nadnárodním řetězci? Chcete potěšit své zaměstnance nebo podsunout šéfovi nápad, kam vás má vzít na teambuilding? Ke konci roku a před zimními svátky se s oblibou vyráží s kolegy za trochou toho odreagování a odpočinku. No a kam jinam, než do panensky klidné přírody Brd a do pohodlí hotelu Pod Kokšínem!

více informací
17 září, 2021
Mistrovství GCHOR v jamkové hře 2021

Mistrem klubu v jamkovce se v roce 2021 stává Tomáš Spousta!

více informací
14 září, 2021
Mistrovství GCHOR 2021 na rány

Ideální počasí a naprosto vymazlené hřiště kombinované s velmi náročnými pinpozicemi prověřilo letošní účastníky nejnáročnějšího turnaje sezóny. Děkuji všem dámám za sebrání odvahy, seniorům za rozhýbání kostí, juniorům za první velké golfové krůčky a mužům za nádherné rány, které braly dech.

více informací
1 září, 2021
Finále Pinďa Cup - Hořehledy

I díky letnímu golfovému táboru se vás na finálový souboj sešlo fantastických 20, což je nejvíc v historii!

více informací
Najdete nás na sociálních sítích:
Volba jazyka:
crossmenumenu-circlecross-circle